Trabzonlu kız ölü bulundu!

Alışveriş yapmak amacıyla önceki gün evden ayrılan 19 yaşlarındaki Trabzonlu Sümeyye Öksüz ve Aksaraylı Ayşe Kapçı’dan haber alınamıyordu.Aileleri, yakınları ve polisin tüm aramalarına rağmen iki genç kız bulunamazken polis, Zaan kanalına düşen bir arabay

Bölgesel 17.12.2011, 16:12
Trabzonlu kız ölü bulundu!

Alışveriş yapmak amacıyla önceki gün evden ayrılan 19 yaşlarındaki Trabzonlu Sümeyye Öksüz ve Aksaraylı Ayşe Kapçı’dan haber alınamıyordu.

Aileleri, yakınları ve polisin tüm aramalarına rağmen iki genç kız bulunamazken polis, Zaan kanalına düşen bir arabayla ilgili aldığı ihbar üzerine saat 01.00 sıralarında kanala doğru yola çıktı.

Olay yerine varan polis ekipleri kanaldaki otomobil görünce hemen itfaiye ve dalgıç istedi. İki genç kızın cesetleri Kapçı’ya ait araç içinde bulundu.

Kanaldan çıkarılan araçta Öksüz ve Kapçı’nın emniyet kemerlerinin bağlı olduğu görülürken polis genç kızların boğularak mı yoksa başka bir nedenden dolayı mı hayatlarını kaybettiklerini araştırıyor.

Alışveriş sonrası eve dönmek üzere otomobile binen genç kızların dikkatsizlik sonucu kanala düştüğü tahmin ediliyor. İki yakın arkadaşın ölüm haberi Zaandam’ı yasa boğdu.


Yorumlar (1)
SALİHOGLU 10 yıl önce
ALLAH rahmet etsin kederli ailelerine yüce ALLAH tan büyük sabırlık versin. Ölüm var ama ALLAH böyle yaban ellerde bu acıyı yaşatmasın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@