Trabzonlu gazide son durum

 1 Eylül Dünya Barış günün arifesinde Van’ın Saray ilçesinde ki demiryoluna PKK'lı teröristler tarafından yerleştirilen patlayıcıyı Van'dan Kapıköy Sınır Kapısı'na giden yük treninin geçişi sırasında infilak ettirdi. Saldırılar sırasında 4 kişi yaralandı.

Trabzonlu gazide son durum
banner432

 

1 Eylül Dünya Barış günün arifesinde Van’ın Saray ilçesinde ki demiryoluna PKK'lı teröristler tarafından yerleştirilen patlayıcıyı Van'dan Kapıköy Sınır Kapısı'na giden yük treninin geçişi sırasında infilak ettirdi. 

Saldırılar sırasında 4 kişi yaralandı. Bölgede güvenlik güçleri tarafından operasyon başlatıldı.

PKK'lı teröristler tarafından demiryoluna yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesinin ardından bölgeye giden askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında da yola yerleştirilen patlayıcı infilak ettirildi. Meydana gelen patlamada 3 asker yaralandı. 

4444.20120902101357.jpg

AİLE ANKARA’YA UÇTU

3 askerden durumu ağır olan Trabzonlu Jandarma Er İsmail Şahin, helikopterle hemen Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne kaldıralarak tedavi altına alındı. Şahin'nin Trabzon'un Düzköy İlçesi Çayırbağı Beldesi'nde yaşayan ailesine ise Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, askeri erkan haber verdi.

Acı haberi alan Şahin'nin babası Mustafa Şahin ile annesi fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Serumlarla kendine gelen aile dün gece uçakla Ankara'ya oğullarının yanına gittiler. 

GATA’da beş saat ameliyatta kalan Şahin’in taburcu edildikten sonra Trabzon’a geleceği öğrenildi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

En çok üzüldüğüm şey genç yaşta,en verimli çağında ve hayatı yaşamaya başlayacağı bir dönemde böyle gençlerimizin bu hain saldırılar karşısında sakat kalmaları .İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur.

kerem yılmaz
kerem yılmaz - 7 yıl Önce

Boşuna Trabzonumuz için bu ülkenin çimentosu denilmiyor heryerde Trabzon başı çekiyor vatanseverlikte de öyle bu yüzden bazı kesimler tarafından sevilmiyoruz çünkü işlerine gelmiyor Trabzon tek yürektir teröre karşı Allah kardeşimize acil şifalar verir inş eski sağlığına kavuşturur

firstclass
firstclass - 7 yıl Önce

Allah yardımcın olsun kardeşim, inşallah tez zamanda iyileşeceksin...

banner421