banner518

Trabzonlu avukattan THY'ye dava

Haber61.net – Haber Servisi - Trabzonlu avukat Ali Sürmen, Yargıtay’da bulunan bir davanın duruşmasına katılmak için THY’den bilet alarak uçuş saati ve gününü beklemeye koyuldu. Uçuş günü geldiğinde THY’ye ait Anadolu Jet’in 06:30 Trabzon Ankara uçağı röt

Bölgesel 29.08.2014, 10:36
Trabzonlu avukattan THY'ye dava
Haber61.net – Haber Servisi - Trabzonlu avukat Ali Sürmen, Yargıtay’da bulunan bir davanın duruşmasına katılmak için THY’den bilet alarak uçuş saati ve gününü beklemeye koyuldu. Uçuş günü geldiğinde THY’ye ait Anadolu Jet’in 06:30 Trabzon Ankara uçağı rötar yapınca Sürmen davaya katılamadı. 
 
Talihsiz Avukatın  müvekkilli Yargıtay’da görülen davasını kaybedince ceza aldı. Sürmen, kendisine dava kaybettiren THY’ye tazminat davası açtı. Sürmen, 20 Bin TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtığı öğrenildi. 
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
MURAT BAŞKAN 6 yıl önce
bu davayıda kaybeder. uçağın rötar yapması iyi bir şey değil ama arıza varsa ve bu yüzden rötar yapmışssa bu davayıda kaybeder. ayrıca hakimin yerinde olsam dava için 24 saat önce bölgende olsaydın diye örnek bir karar alırdım.
çakalts 6 yıl önce
Bu davada emsal karar oluşması adına doğabilecek aksaklıklar yerine hızlı ve tam çözümün bulunamamsı halinde thy ye ceza verilmeli arıza anında alınması gereken önlemlerin alınmaması adına ceza almalı ancak hava muhalefeti nedeni ile kalkamamışsa o zaman sorun olmaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@