alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonlu 1 dakika duramadı

 Bir yazıyı veya kitabı 'çok kısa sürede okumak' hangi sözlerle ifade edilir sorusuna yanlış cevap veren Karadenizli yarışmacı hem sıfır çekti, hem de Kenan Işık'ı şaşırttı.Yarışmaya eşi ve kız kardeşleriyle birlikte gelen Karadenizli Ahmet Yeşilyurt, yar

Bölgesel 20.04.2012, 08:22
Trabzonlu 1 dakika duramadı

 

Bir yazıyı veya kitabı 'çok kısa sürede okumak' hangi sözlerle ifade edilir sorusuna yanlış cevap veren Karadenizli yarışmacı hem sıfır çekti, hem de Kenan Işık'ı şaşırttı.

Yarışmaya eşi ve kız kardeşleriyle birlikte gelen Karadenizli Ahmet Yeşilyurt, yarışmada sıfır çekince ev ve araba hayali kuran eşini de hayal kırıklığına uğrattı.


Yorumlar (7)
OnAir_TS 10 yıl önce
ilk soruyu bile bilemeiyorsun ne cikarsin oraya be abicigim.
reyescalderon 10 yıl önce
gerçek Laz, buda bizden :)
sekbal 10 yıl önce
kendini de trabzonu da rezil ediyosun
Ahmert 10 yıl önce
Trabzonluların Laz olmadığını bilmeyen Trabzonlular insan da değildir heralde!!
İSKENDERZADE 10 yıl önce
Yarışmayı izledim. Hemşehrimiz çok heyecanlıydı. Cevap verirken acele etti. Süre korkusu yaşadı ve hemen cevaplama ihtiyacı duyudu sanırım. Dolayısıyla, heyacanına yenik düştü ve yanlış cevap verdi. Eminim, doğru cevabı bilyordu. Kendisi bunu farketti ancak, iş işten geçtikten sonra. Bu durumdaki insanları azarlamak, aşağılayıcı ifadelerle tenkit etmek çok yakışıksız ve insanlık dışı davranış olur. Bu tür eleştirilerden uzak kalınması temennisi ile saygılar sunarım.
mavi yaka 10 yıl önce
Acaba Bu soruyu sokakta kaç kişi bilir???

Tüm ilk çıkan soruların içinde en tuzak soruydu bence

maalesef hemşehrime denk geldi.Üzülmesin ha ilk soruda elenmiş ha daha sonra önemli olan yarışmaktı.Kenan Işık onu bir daha yarıştırırsa çok güzel olur..
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Trabzonlular zeki ve kıvrak zekası olan insanlardır sana yakışmadı be hemşo bilinmeyecek bir soru değildi sanırım heyecandan.İnsan canlı yayında ne yapacağını şaşırıyor bazen.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@