Trabzon'daki işçi toprağa verildi

Ali İhsan Dülger için Maçka ilçesine bağlı Coşandere köyü Yenicami mahallesinde kılınan cenaze namazına Trabzon Valisi Nuri Okutan, İl Özel İdaresi personeli, Dülger'in ailesi, yakınları ve çok sayıda kişi katıldı. Dülger'in cenazesi öğle namazını müteaki

Bölgesel 14.11.2008, 16:03
Trabzon'daki işçi toprağa verildi
Ali İhsan Dülger için Maçka ilçesine bağlı Coşandere köyü Yenicami mahallesinde kılınan cenaze namazına Trabzon Valisi Nuri Okutan, İl Özel İdaresi personeli, Dülger'in ailesi, yakınları ve çok sayıda kişi katıldı. Dülger'in cenazesi öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile mezarlığında defnedildi.

Vali Okutan, Ali İhsan Dülger'in ailesine başsağlığı dileyerek metanetli olmaları temennisinde bulundu. Dülger ailesinin acısını paylaşan Vali Okutan, aileye maddi ve manevi destekte bulunacaklarını söyledi.

Öte yandan dün Çaykara ilçesine bağlı Uzuntarla köyünde öğle saatlerinde meydana gelen olayda, yol genişletme çalışması sırasında patlatılan dinamitlerle parçalanan kayaların iş makinesinin üzerine düşmesi sonucu iş makinesi operatörü Ali İhsan Dülger (47) hayatını kaybetmişti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@