Trabzon'da yol krizi!

Trabzon'da TİSKİ'nin yaptığı kanalizasyon çalışması nedeniyle Atatürk Köşkü'nün yolu trafiğe kapatıldı.Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan kanalizasyon çalışması nedeniyle şehrin en turistik yerlerinden olan

Bölgesel 02.09.2014, 14:35
Trabzon'da yol krizi!

Trabzon'da TİSKİ'nin yaptığı kanalizasyon çalışması nedeniyle Atatürk Köşkü'nün yolu trafiğe kapatıldı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan kanalizasyon çalışması nedeniyle şehrin en turistik yerlerinden olan Atatürk Köşkü yolunun trafiğe  kapatılması tepkilere neden oldu.

Soğuksu mahallesinden Atatürk Köşkü'ne tek yön olarak çıkan ve bu bölgeye çıkacak alternetif başka bir yol bulunmaması nedeniyle Atatürk Köşkü'nü ziyaret etmek isteyen tur otobüsleri, yerli ve yabancı turistler geri dönmek zorunda kalıyor. Trabzon'un turist ziyareti bakımından en yoğun günlerini yaşadığı bu dönemde böyle bir çalışma yapılarak yolun trafiğe kapatılması tepki çekti.

d1d0ae424ab4f3dc07aaeae18b739133.jpg

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
hadi diyelim kasıt yok,ama olabilirde,bunlardan beklenir..kardeşim şu turist zamanında şu yolu kapatman senin ne olduğunu gösterir,başka ne denir bu yapılana bilemiyorum? !
osman osman 7 yıl önce
imamlarla belediyecilik yaparsan ne turist anlarlar ne yol anlarlar. öyle köyde nasıl davranıyorsa şehirde de aynı şekilde davranır.
Hakkı 7 yıl önce
Bilerek yapıldıgını düşünmek istemiyorum cünkü bu zamanda buladar ahmaklık olmaz.....
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
bir otobüs turisti toplayıp şu kapalı yola kadar gelip hüsrana uğrayan tur rehberinin halini ve o otobüsteki turistlerin şaşkınlığını görür gibiyim.
b 7 yıl önce
Trabzon adam olmaz bu kafalarla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@