Trabzon'da Valilik geç kaldı öğrenciler perişan!

Trabzon'da gece saatlerinde başlayan kar yağışı kentin tüm bölgelerinde etkili oldu. Kar yağışının artması sonucu bir çok köy yolu kapanırken kentin özellikle yüksek kesimleri oldukça kötü etkilendi.Kar yağışı ile oluşan ulaşım zorluğu en çok öğrencileri

Trabzon'da Valilik geç kaldı öğrenciler perişan!

Trabzon'da gece saatlerinde başlayan kar yağışı kentin tüm bölgelerinde etkili oldu. Kar yağışının artması sonucu bir çok köy yolu kapanırken kentin özellikle yüksek kesimleri oldukça kötü etkilendi.

Kar yağışı ile oluşan ulaşım zorluğu en çok öğrencileri etkiledi. Meteorolojinin uyarılarına rağmen Valilik okulları tatil etmeyince öğrenciler sabahın erken saatlerinde karla mücadele ederek okullara gitmeye çalıştı. Ders saatinin başlamasının ardından gelen haber ise başta öğretmenler ve öğrenciler olmak üzere herkesi şaşırttı. Sabahın erken saatlerinde artan kar yağışına rağmen okulları tatil etmeyen Valilik , ders saatinin başlamasının ardından okulların tatil edildiğini bildirdi. Geç gelen bukarar okula gelen öğrencileri mağdur ederken bir çok okulda öğrenciler sınıflarda tutularak öğle saatine kadar bekletildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Meydana sadece kar yağsa yerler tutmasa bile tatil edilmesi gerekiyor ki bu sefer meydanda da kar vardı. Çünkü Boztepe-Çukurçayırda 20-30 cm kar varken meydanda kar değil yağmur yağdığı çok oluyor..

yıldız yakup
yıldız yakup - 6 yıl Önce

Sabah çocukları okula zar zor yolladık. Son ana kadar bekledik tatil olr diye ama olmadı. Sınav var diyerek göndedik. Sonra okullar tatil edildi. Çocukları okula gönderdikten sonra tatil etmenin ne anlamı var. Bari etme nasıl olsa giden gitmiş bir kere. Akşam kar yağışı başlamış, meteorolojiden gelen bilgiler de devam edeceği yönünde neden geceden acil kara alıp internetten yerel tv den duyurmuyorsunuz ki. Sanki okulları tatil etmek büyük suç olacak mış gibi son ana kadar direnmek kime ne yarar sağlayacak. Sitemiz aracılığı ile yetkililere sesleniyoruz. Sitemiz lütfen duyursun, yarın için de geç olmadan karar verilsin...

tolga bölükbaşı
tolga bölükbaşı - 6 yıl Önce

Vali bey çok merak ettim sizin bize ne faydanız var diye?? Sabah elektriksiz vaziyette çocukları bu karda okula gönderttiniz.. Ve gala daha elektriğimiz yok işimiz pert... Siz ne iş yaparsınız???

ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

Mümin zatı muhterem idarecilerimiz Zahmet edip saat 6 da kalkamadığı için mesai başlangıcı olan 8.30 da toplanabilmişler. E millet de göndersin çocuğunu bi zahmet ne olacak. zatlar rahatsızmı edilir o saatte. Sebiler gider yarım saat sonra döner. Muhteremlerde pişkin pişki durumu idare eder. YAzıklar olsun..

aktan inceismail
aktan inceismail - 6 yıl Önce

samsunda da durum aynı.bu valiler sabah evlerinden manzarayı görüp tatil kararı vermekten acizler mi?

ali çokbilir
ali çokbilir - 6 yıl Önce

insanları perişan edince daha değerli, daha saygın olduklarını düşünen 1980 kafalı insanlar hala yönetici olabiliyor ya ona yanıyorum.

mehmet sönmez
mehmet sönmez - 6 yıl Önce

Vali olmazsa ne olur, cevap en kötü bu olur. O zaman olmasa da olur.

SIRADAKİ HABER

banner513