Trabzon'da turizm acentelari buluştu

Trabzon'da faaliyet gösteren turizm acenteleri, değerlendirme toplantısında bir araya geldi.Trabzon'da bir restoranda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Şükrü Kara, Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İl Kültür ve

Bölgesel 01.12.2014, 14:44
Trabzon'da turizm acentelari buluştu

Trabzon'da faaliyet gösteren turizm acenteleri, değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Trabzon'da bir restoranda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Şükrü Kara, Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız ile turizm acentesi yetkilileri katıldı.

Kara, burada yaptığı konuşmada, turizm acentelerinin bir araya gelmesinden memnuniyet duyduğunu söyledi.


Trabzon'un son yıllarda turizm sektöründe hızlı ilerleme sağladığını belirten Kara, "Turizm sektöründeki ilerlemede turizm acentelerinin önemi büyüktür. Biz kamu olarak Trabzon'a daha fazla turistin gelmesinden yanayız ve bunun mücadelesini veriyoruz" dedi.

Türkmen ise Akçaabat'ın ve bölgenin turizmden en fazla pay alması için çalışma yaptıklarını ifade ederek, "Akçaabat'ta turizme önemli yatırımlar yaptık ve yapıyoruz. Ortamahalle'de tarihi yapıları restore ederek turizme kazandırdık. Dağ evleri ve lokantalarımızla Türkiye'de örnek bir ilçeyiz" diye konuştu.

İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız da turizm acente yetkililerini bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@