banner441

Trabzon'da telefon dayağı

Trabzon'da dolmuş minibüsünde telefon ile yüksek sesle konuşan kişiye, yolculardan önce uyarı ardından da meydan dayağı geldi.Trabzon'un Fatih Mahallesinde bindiği dolmuş minibüsünde yüksek sesle cep telefonuyla konuşan B.Ş (28) adlı kişinin bu tarz konuş

Bölgesel 31.12.2012, 13:38
Trabzon'da telefon dayağı

Trabzon'da dolmuş minibüsünde telefon ile yüksek sesle konuşan kişiye, yolculardan önce uyarı ardından da meydan dayağı geldi.

Trabzon'un Fatih Mahallesinde bindiği dolmuş minibüsünde yüksek sesle cep telefonuyla konuşan B.Ş (28) adlı kişinin bu tarz konuşmasından minibüste bulunan diğer yolcular rahatsız oldu.
 
Dolmuş sürücüsünün ve yolcuların tüm uyarılarına rağmen yüksek sesle telefonda konuşmaya devam eden B.Ş' tüm ikazlar durdurmayınca ve yanında oturan bir bayana tekme atınca, dolmuş içerisinde bulunan yolcular, sürücüden aracın durdurulmasını istedi. 
 
Telefon ile konuşan kişiyi yaka paça aşağı indiren 4-5 kişi olduğu ifade edilen diğer yolcular tarafından feci şekilde dövüldüler. Olay yerine çağırılan ambulansla Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan B. Ş, dolmuş şoförü A.Y ve isimlerini bilmediği yolculardan şikayetçi oldu.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Ali Fikri Karadeniz 7 yıl önce
Şiddeti tasvip etmek mümkün değil diyeceğim ama bir bayana tekmek atan o kişiye az bile etmişler...! Çünkü şiddete ilk önce kendisi baş vurmuş: İki toplum içerisinde nasıl hal ve hareket edeceğini bilmeyen bir kişiyle karşı karşıyayız. Bu insana tedavi de lazım fakat yaraları için değil psikolojik tedavi ettirmek lazım...
adil türk 7 yıl önce
Saygı denen birşey var......Ne demişler Sen Seni Bil Sen... Seni Sen Bilmez İsen Patlatırlar Enseni.
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Gardaşım az sessiz gonuş da! Ne diysin la? Durdur la habu arabayı!! DIKŞ PAT KÜT BOM!
YALNIZ KURT TS 7 yıl önce
Sabah sabah hicde gulesim yoktu hay allah iyiligini versin Çok komik daha hala guluyorum yazilan yorumlar da cabasi put pat bom hay allah iyiliginizi versin.Dayak yiyende , dayak yemek icinde bayagi cok kasinmis bir insan Okuz olurda bu kadarda Okuz olmaz put kat boom hay allah iyiliginizi versin ben simdi aksama kadar gulerim bu arada Yeni Yiliniz kutlu olsun.
Özgür Akçay 7 yıl önce
Kabadayılıkla Kaba Dayı olmayı karıştırmamak gerek. Halk gerekli cevabı vermiş.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@