7m

uzungöl yayla otel

Trabzon'da şok eden olay! YSK'ya bakıtı ve...

Trabzon'da yerel seçimlerde nerede oy vereceğini öğrenmek için Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) internet sitesinde sorgulama yapan Caner Sağlam, hiç tanımadığı 6 kişiyle aynı evde oturduğunu görünce şaşırdı. Trabzon'da kuaför Caner Sağlam, aynı evde oturan e

Bölgesel 09.03.2014, 14:25
Trabzon'da şok eden olay! YSK'ya bakıtı ve...
Trabzon'da yerel seçimlerde nerede oy vereceğini öğrenmek için Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) internet sitesinde sorgulama yapan Caner Sağlam, hiç tanımadığı 6 kişiyle aynı evde oturduğunu görünce şaşırdı.
 
Trabzon'da kuaför Caner Sağlam, aynı evde oturan eşi ile birlikte nerede oy kullanacağını ve sandık numarasını öğrenmek için YSK'nın resmi internet sitesine girdiğini söyledi. Sağlam, YSK'nın internet sitesine girdiğinde kayıtlara göre kendisi ile  aynı evde oturan, hiç tanımadığı, aynı soyadını taşıyan 6 kişinin isminin çıktığını belirterek şöyle dedi:
 
"Büyük şaşkınlık yaşadım. YSK sitesinde hata mı, yoksa bu olayda bir hile mi var bilemiyorum. YSK'ya telefonla ulaşmaya çalıştım. Sonuç alamadım. Kiracı olarak oturduğum evin sahibine benden önceki kiracılar olup olmadığını sordum ancak o da bu 6 kişiyi tanımadığını söyledi."
fer.20140309144203.jpg

Yorumlar (2)
umut kaçar 8 yıl önce
hırsız hırsızdır ...alışmış kudurmuştan beterdir...allah ıslah etsin bu gözü dönmüş insanları ne diyelim
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
masumane (!) bir hata vardır muhakkak..(!)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@