Trabzon'da soba zehirlenmesi 1 ölü

Haber61 – Haber Merkezi – Trabzon’un Ortahisar İlçesi 2’nolu Erdoğdu Mahallesinde bir evde yaşayan Nurettin E. Adlı vatandaş Karbonmonoksit zehirlenmesi gerçekleştirdiği öğrenildi. Olaya 112 ekipleri müdahale etti. Kanuni Hastanesi Numune kampusüne sevk e

Bölgesel 27.12.2014, 14:21
Trabzon'da soba zehirlenmesi  1 ölü

Haber61 – Haber Merkezi – Trabzon’un Ortahisar İlçesi 2’nolu Erdoğdu Mahallesinde bir evde yaşayan Nurettin E. Adlı vatandaş Karbonmonoksit zehirlenmesi gerçekleştirdiği öğrenildi. Olaya 112 ekipleri müdahale etti. Kanuni Hastanesi Numune kampusüne sevk edilen 62 yaşındaki Nurettin Erdemir'e sağlık ekiplerinin müdahale ettiği öğrenildi. Talihsiz vatandaşın sağlık durumu ciddiyetinin sürdüğü öğrenilirken evde bulunan annesi 82 yaşındaki Hamiyet Erdemir hayatını kaybetti belirdildi. 

Öte yandan; Trabzon’da son 4 gün içerisinde bu tür vakalarda artış olduğu gözlemlendi. 15 vatandaş çeşitli hastanelerde  Karbonmonoksit zehirlenmesinden tedavi altına alındı. Yüksek düzeyde bu zehirli gaza maruz kalanlar ozon tedavi görmek için Erzurum’a sevk edilirken 4 gün içerisinde 2 kişinin Erzurum’a sevk edildiği.

Haber : Şükrü Üçüncü Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
engin 7 yıl önce
artık evdeki sobalardan değil de dışarıdaki kalorifer dumanından zehirlenmeler artacak. Trabzonlu olmaktan utanıyorum. geç kalmış tranway hatları, geç kalmış doğalgaz hatları güzelim memleketimi ne hale getirdi.
Bekle Trabzon 7 yıl önce
Vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Ama eskiden beri Erzurum hastaları Trabzona sevk edilirken ne oldu da artık Trabzondan hastalar Erzurum'a sevk edilir oldu.Bunu manidar buldum. Bu durum bir tek bizim mi ilgimizi çekti. Ozon tedavisi dedikleri olay illa Erzurumda olacak diye bir kural mı var. Yoksa Erzurumlu sağlık bakanları kendi illerini sağlık merkezi yaptılar da bizim mi haberimiz yok. Oh olsun sana Trabzonum, daha da beter olacaksın bu gidişle.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@