banner441

Trabzon’da siyasetin güzel yüzü

Mehmet Yılmaz MHP Ortahisar ilçe Başkanı..Ahmet Kaya CHP Ortahisar ilçe başkanı..Biri ülkücü gelenekten diğeri soldan yola çıkmış siyaset mücadelesine. Bu yolda ne Yılmaz geri adım atmış ne de Kaya..Ama ikisi de önce insanlık önce dostluk önce kardeşlik d

Bölgesel 24.12.2013, 18:48
Trabzon’da siyasetin güzel yüzü

Mehmet Yılmaz MHP Ortahisar ilçe Başkanı..Ahmet Kaya CHP Ortahisar ilçe başkanı..Biri ülkücü gelenekten diğeri soldan yola çıkmış siyaset mücadelesine. Bu yolda ne Yılmaz geri adım atmış ne de Kaya..

Ama ikisi de önce insanlık önce dostluk önce kardeşlik duygusunu hiç koparmamış.Bu fotoğrafta onu anlatıyor.MHP Ortahisar İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz hasta yatağında Ahmet Kaya’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.Bu a anı kişisel facebook sayfasından da paylaşan Yılmaz ve altına şunu yazmış:”Bizler farklı siyasi partinin temsilcileri olabiliriz,ama her şeyden önce Trabzonun çocuğuyuz vede biz kardeşiz.Siyaset başka ,kardeşliğimiz başkadır.kardeşime acil şifalar diliyorum”

Bu güzel dayanışmayı yürekten kutluyor Trabzon siyasetindeki bu tablonun ülke geneline hakim olmasını istiyoruz.

Bu arada apandis ameliyatı olan Ahmet Kaya’nın Özel Karadeniz Hastanesindeki tedavisi de sürüyor. Kendisine de haber61.net ailesi olarak bizde geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
EMRE NEHIR 6 yıl önce
güzel görüntüler artık ülke solcu sağcı değil önemli olan Vatan sevgisinle yönetilmesidir.Artık Pkk ile anlaşan bu akpye dur deme zamanıdır.
MURAT BAŞKAN 6 yıl önce
kılıçdaroğlu gelecek pardon dersimli kılıçdaroğlu pardon pkk nın sönmeyen ili tuncelili kılıçdaroğlu .. sanki o pkk ile anlaşmayacak. o amerikaya neden gitti .. İMPAROTORLUĞUN ÇÖKÜŞÜNÜ İZLEMEYE davet edildi. bizde yedik...bunu başımıza getireceğiz gülünç durumlar bunlar
Ali Han 6 yıl önce
geçmiş olsun..sağcı, solcu bu ülkenin insanları..düşmanlığa gerek yok..dostluk önemli..hele de bu günlerde buna çok ihtiyaç var...örnek olsun..
ERTUĞRUL SAĞLAM 6 yıl önce
güzel görüntüler......
tarık buğra 6 yıl önce
şahsi menfaatler için bunlar herşeyi mübah kılarlar.akp ye pkklı diyenler, şehit haberlerıne sevınen ülkeyi bölmeye çalışanlardır. bir şehit haberi olsa da muhalefet yapsak iktidara yüklensek diye beklerler.bunlardan herşey beklenır.
s.eyüboğlu 6 yıl önce
sakın ha AK PARTİLİ olma :)))))) çok komiksiniz. nerede bu hoşgörünüz neden ak partili olunca karşınızdaki canavarlaşıyorsunuz. komiksiniz komiiiiikkkkkkkkkkkkkk. körler sağırlar birbirini ağırlar.
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Bu Tarık Ne kadar saçma yorumlar yapıyorsun size kalsa Şehit olmasın diye Ülkeyi pkkya verelim.Akp sayesinde ülke pkkya teslim edildi sen daha uyu sen daha diğer partilere kızıp akpye oy vermeye devam et öbür dünyada bakalım nasıl hesap vereceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@