Trabzon'da şadırvanda hırsızlık

Alınan bilgiye göre, namaz kılmak için İskenderpaşa mahallesindeki İskenderpaşa Camisi'ne giden Ahmet İpekçi (32), içeri girmeden önce cami önündeki şadırvanda abdest almak amacıyla ceketini çıkarıp şadırvandaki askılığa astı. Bu sırada şadırvana gelen bi

Trabzon'da şadırvanda hırsızlık

Alınan bilgiye göre, namaz kılmak için İskenderpaşa mahallesindeki İskenderpaşa Camisi'ne giden Ahmet İpekçi (32), içeri girmeden önce cami önündeki şadırvanda abdest almak amacıyla ceketini çıkarıp şadırvandaki askılığa astı.

Bu sırada şadırvana gelen bir kişi, ceketini çıkarıp İpekçi'nin ceketinin üzerine astıktan bir süre sonra kendi ceketini ve İpekçi'nin cebindeki 3 bin 500 lirayı alıp kaçtı.

Emniyet teşkilatında ''muslukçuluk'' olarak tabir edilen bu yöntemle İpekçi'nin parasını çalan zanlı daha sonra olay yerinden ayrıldı.

İpekçi ise abdest aldıktan sonra ceketinin cebindeki parasının çalındığını fark edince polis merkezine gidip şikayetçi oldu.

Polis, kaçan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

yuh ayıp denen bişey var bu kadar da apaçık olmaz ki canım...hemde cami şadırvanında..

sametkadirli
sametkadirli - 9 yıl Önce

diğer şehirlere nazaran gerçekten trabzon iyi ama yinede ne idüğü belirsiz şahıslar böyle iğrençlikler yapıyorlar allahlarından bulsunlar ortaya çıksalar meydan dayağı yeseler meydanda

SIRADAKİ HABER

banner441