Trabzon'da ölüm yolu bölünüyor!

 Trabzon’un Vakfıkebir İlçesinde sık sık kazaların meydana geldiği ve ölüm yolu olarak anılmaya başlanılan eski sahil yolu bölünüyor. Karayolları tarafından hazırlanan proje Vakfıkebir Belediyesi Meclisine sunuldu. Vakfıkebir Belediye Meclisinden onay ala

Bölgesel 24.05.2013, 09:09
Trabzon'da ölüm yolu bölünüyor!

 

Trabzon’un Vakfıkebir İlçesinde sık sık kazaların meydana geldiği ve ölüm yolu olarak anılmaya başlanılan eski sahil yolu bölünüyor.
 
Karayolları tarafından hazırlanan proje Vakfıkebir Belediyesi Meclisine sunuldu. Vakfıkebir Belediye Meclisinden onay alan projenin karayolları genel müdürlüğüne sevki uygun görüldü.Bu yıl içerisinde ihalesi yapılmasın planlan proje ile birlikte 4.500 metre uzunluğundaki Vakfıkebir eski sahil yolu bölünerek kaldırımları yapılacak. Vakfıkebir’de çok sayıda ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı kazanın meydana geldiği güzergahın bölünmesi ile birlikte kazaların önlenmesi amaçlanıyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Muzaffer ALBAYRAK 8 yıl önce
Sonunda oldu. Onca insan öldü ve oldu :( Zaten ülkemizde ölüm olmayınca hangi iş oluyor ki Hangi yöneticinin vicdanı sızlayıp yahu bu ölümlerin vebali üzerimde diyip vicdanı sızlıyor ki. Hep kader, takdir, mukadderat deniyor. Vakfıkebirimizin daha çok hizmetlere ihtiyacı var Çevre bakanlığı 10 trilyon aktardık ilçelere diyor belediye borcumuz var diyor. Ne yaptınız kendi adınıza borç niye. Biz yalnızca hizmet bekliyoruz sadece hizmet istiyoruz. Hizmet eden başımızın tacıdır. Gelin ve şu atıl yeri görün artık. Vakfıkebirimizin ihtiyacı var herşeye
kamil 8 yıl önce
Bu yolda ölenler ( hatırladıklarım),

- Muhammet AYDIN ( lastikçi ),

-Ahmet SAĞLAM ( Market ),

-Kadem SAĞLAM ( büfeci ),

ve sakat kalanlar, ALLAH aşkına bu ülke gerçeği her zaman tekerrür etmek zorunda mı ??? O yol bölünene kadar İNŞALLAH kimse ölmez, YOLUN BÖLÜNMESİ ÖNEMLİ DEĞİL önemli olan KALDIRIM YAPILMASI.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@