Trabzon'da olay!

Haber61.net / Haber servisi - Trabzon'da bir düğün sonrasında yaşanan tartışma büyüyünce polis müdahale etti.Edinilen bilgiye göre Trabzon'da bir düğün salonunda yapılan bir düğün sonrasında iki kişi arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine

Bölgesel 05.09.2014, 23:12
Trabzon'da olay!

Haber61.net / Haber servisi - Trabzon'da bir düğün sonrasında yaşanan tartışma büyüyünce polis müdahale etti.

Edinilen bilgiye göre Trabzon'da bir düğün salonunda yapılan bir düğün sonrasında iki kişi arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Olay yerine çağırılan polis ekipleri duruma müdahale etti.

Düğünden çıkan vatandaşlarda olaya dahil olunca polisler biber gazı kullanmak zorunda kaldı. Bunun üzerine olay yerine takviye ekip istedi. Taksim ve Çarşı polis merkezlerinden Yunus polis ekipleri ve Çevik Kuvvet polis ekipleri olay yerine geldi ve olay daha fazla büyümeden yatıştırıldı.

 

 

img_8357.jpg

[PAGE]

img_8352.jpg

[PAGE]

img_8354.jpg

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Bekle Trabzon 7 yıl önce
Utanıyorum bazen bu şehirden, nedir alıp veremediğiniz. Birbirinize saygı göstererek yaşayamaz mısınız? Nedir bu gerginliğiniz.
taner 7 yıl önce
Trabzonda herkes herşeye çok rahat ulaşıyor.Demkki rahat ulaşmak bazen sorun yaratıyor.Saygı gösterirsen saygı görürsün.Sen saygısızsan toplumda saygısız olur.Budur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@