Trabzon'da okullar tatil

Haber61 - Haber Merkezi - Kar Yağışı Nedeniyle Trabzon’da Bazı Okullar Tatil Edildi. Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, il genelinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle tatil edilen okullarla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Dün akşamdan beri yağan kar

Bölgesel 07.01.2015, 13:03
Trabzon'da okullar tatil

Haber61 - Haber Merkezi - Kar Yağışı Nedeniyle Trabzon’da Bazı Okullar Tatil Edildi. Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, il genelinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle tatil edilen okullarla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Dün akşamdan beri yağan kar nedeniyle 07.01.2015 tarihi itibariyle  Tonya,Maçka, Şalpazarı, Köprübaşı ilçelerinin tamamında Yomra İlçesi ; Özdil, Kireçli, Tandırlı, Çamlıyurt, Oymalı, Arsin ilçesi;İşhan,Yolaç, Üçpınar, Başdurak, Mısırlı, Araklı İlçesi;Kestanelik,Tandırlı,Yüceyurt Bayramali, Yeşilyurt ilk ve ortaokulları bir gün tatil edilmiştir.  Düzköy ilçesinde tüm okullar,Ortahisar ilçesi;Pınaraltı Keleşli, Sayvan,Dolaylı, Karlık, Bulak ilk ve ortaokulları öğleden sonra tatil edilmiştir. “dedi.
 
Vali ayrıca, fırtına nedeniyle Düzköy çayırbağı,Çamlıca İlk –ortaokulu, Of Taşhan Sağlık Meslek Lisesi, Çaykara Çok Programlı Lisesi Çaykara Fatma Bilge Anaokulu, Çaykara Zeki Bilge Ortaokulu ‘nun çatılarında oluşan hasarların tespiti için Milli Eğitim Müdürlüğü’nce teknik ekip oluşturulduğunu, hasarların en kısa zamanda giderileceğini de söyledi.
Yorumlar (1)
ayse 5 yıl önce
Trabzonda tatil olsunun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@