7m

Çapkınoğlu

Trabzon'da o iki polis hakkında açıklama!

Trabzon Valiliği, Spor Toto Süper Lig'de yapılan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında görev yapan iki polis memuru hakkında, maç sonrası sosyal medyada yaptıkları açıklamalarla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.Trabzon Valiliğinden yapılan yazılı açıkla

Bölgesel 15.03.2014, 19:45
Trabzon'da o iki polis hakkında açıklama!

Trabzon Valiliği, Spor Toto Süper Lig'de yapılan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında görev yapan iki polis memuru hakkında, maç sonrası sosyal medyada yaptıkları açıklamalarla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Trabzon Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın organlarında yer alan "Trabzon'da Trabzonlulara hakaret eden polisler hakkında henüz bir işlemin yapılmaması Trabzon halkının büyük tepkisini çekiyor" şeklindeki haber üzerine açıklama yapılmasının uygun görüldüğü belirtildi.


Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bilindiği üzere 10 Mart Pazartesi günü oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası bazı olaylar meydana gelmiş ve bu olaylar sonrasında maçta görevli iki polis memuru sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalarla tepki çekmişti. Bunun hemen akabinde olaydan bir gün sonra Valilik olarak gerekli soruşturmanın yapıldığı basın ve kamuoyu ile paylaşılarak bu iki polis memurunun takviye olarak çevre illerden geldiği ve bağlı bulundukları il emniyet müdürleriyle görüşülerek haklarında gerekli soruşturmanın başlatıldığı açıklanmıştı. İhtiyaç üzerine bu açıklamanın bir kez daha kamuoyuna duyurulmasında yarar görülmüştür."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@