Trabzon'da kırsal turizm etkinlikleri

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Trabzon İl Koordinatörlüğü öncülüğünde Trabzon Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile organize edilen “4. Dönem Kırsal Turizm Etkinlikleri Kursu” TKDK Trabzon İl Koordinatörlüğü’nde başladı.Kursun ilk günün

Bölgesel 21.01.2013, 15:53
Trabzon'da kırsal turizm etkinlikleri

 

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Trabzon İl Koordinatörlüğü öncülüğünde Trabzon Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile organize edilen “4. Dönem Kırsal Turizm Etkinlikleri Kursu” TKDK Trabzon İl Koordinatörlüğü’nde başladı.

Kursun ilk gününde açılış konuşmasını yapan TKDK Trabzon İl Koordinatörü Muhammet Bozali “Düzenlenen kurs ile beraber katılımcılar kurs sonunda kurumumuza kırsal turizm alt tedbiri kapsamında istenen mesleki yeterlilik şartını sağlamış olmakla beraber bu tedbir kapsamında desteklenen Konaklama Tesisi, Yeme İçme Tesisleri, pastane, kafeterya ve rekreasyon alanları ile ilgili proje yapma olanağına sahip olacaklardır. Bu fırsatı iyi değerlendirip yakın zamanda ilan edeceğimiz 9. Proje çağrı ilanı ile beraber siz değerli kurs katılımcılarından bu sektör ile ilgili projeler bekliyoruz” dedi.

Trabzon Halk Eğitim Merkezi İdarecileri'nden Refik Hotoman ise kursun 3 hafta süreceğini bu sürenin sonunda da katılımcıların sertifikalarını Trabzon Halk Eğitim Merkezi’nden temin edebileceklerini belirtti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@