7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon'da kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Edinilen bilgiye göre, Kaymaklı mahallesinde bir kahvehanede dün gece saat 01.45 sıralarında sürekli eve alkollü geldiği için Şenol G. (32) ile kardeşi Hüseyin G. (28) ve babası Mustafa G. (61) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmada alkolün de etkisi i

Bölgesel 20.10.2008, 11:37
Trabzon'da kavga: 1 ölü, 1 yaralı
Edinilen bilgiye göre, Kaymaklı mahallesinde bir kahvehanede dün gece saat 01.45 sıralarında sürekli eve alkollü geldiği için Şenol G. (32) ile kardeşi Hüseyin G. (28) ve babası Mustafa G. (61) arasında tartışma çıktı.

Çıkan tartışmada alkolün de etkisi ile Şenol G. önce kardeşini ardından da babasını bıçaklayarak yaraladı. Olayda göğsünden ve karnından ağır yaralanan Hüseyin G. kaldırıldığı Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'nde hayatını kaybederken, babası Mustafa G. ise aynı hastanede tedavi altına alındı.

Olay sonrası Şenol G. gözaltına alınırken, ilk ifadesinde alkollü olduğu için hiçbir şey hatırlamadığını ve kimi bıçakladığını da bilmediğini söylediği öğrenildi.
Öte yandan Şenol G.'nin Denetimli Serbestlik Yasası'ndan yararlanarak geçtiğimiz Nisan ayında cezaevinden çıktığı öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@