Trabzon'da katliam yapılıyor

Trabzon’un akciğerleri konumundaki Çamlık semtinde Çam Ağacı katliamı yapılıyor.Soğuksu semtinde ilk okul inşası sırasında yaklaşık 3 dönüm arazı üzerinde bulunan tüm çam ağaçlar kesilerek katledildi.Trabzon merkezi temiz oksijen ile besleyen ve en önemli

Bölgesel 18.06.2012, 10:57
Trabzon'da katliam yapılıyor

Trabzon’un akciğerleri konumundaki Çamlık semtinde Çam Ağacı katliamı yapılıyor.

Soğuksu semtinde ilk okul inşası sırasında yaklaşık 3 dönüm arazı üzerinde bulunan tüm çam ağaçlar kesilerek katledildi.

Trabzon merkezi temiz oksijen ile besleyen ve en önemlisi temiz oksijene her an ihtiyacı olan Çamlık Göğüs Hastalıkları Hastanesinin hemen yanı başında yapılan ağaç katliamı Trabzon’un ileride ne kadar kirli ve oksijensiz bir hayata teslim edileceğinin göstergesi olarak nitelendirildi.

ic2.20120618105647.jpg

 

ic1.20120618105630.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ERAYFUEY 9 yıl önce
Trabzon ağacı bol bir yer fakat okul sayımız yetersiz. arazimiz engebeli lütfen Trabzona yatırıma gelenleri kaçırmayalım...
SUNGURASLAN 9 yıl önce
Trabzon'da herkes rantın-paranın peşinde. Kimsenin yeşillik, temizlik, düzen, intizam umurunda değil. elbirliği ile trabzonu beton yığınana çevirdik. Türkiyenin en berbat yapılaşması Trabzon'da. Görüntü kirliliğinde Türkiye'de birinci olmaya adayız.
zagene 9 yıl önce
Çocuklarımıza bıraktığımız gelecek böyle olmamalı.Anne babaları kadar şanslı olamayacaklar.Betonların arasında hormonlu bir nesil yetiştiriyoruz.
hasancakici 9 yıl önce
Arkadaşlar çukurçayır belediyesinide yazın, 1 m2 yeşil alan kalmayıncaya kadar ketlediyor, 10 bini aşkın konut var çocuklar insanların oturacağı 1 m2 yeşil alan yok bu nasıl belediyedir, neye hizmet edioyor anlamak imkansız
AHMED KARAKAYA 9 yıl önce
Türkiyedeki en iyi yaşanılan şehirlerin ilk sıralarında geliyodu TRABZON,akp yandaş mütahitlerine para kazandırmak için MEMLEKETİMİ bitirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@