Trabzon'da kar elektriği vurdu

Trabzon'da dün akşam saatlerinde başlayan ve  bugün de etkisini sürdüren yoğun kar yağışı il genelinde elektrik arızalarına neden oluyor.Trabzon'da kar yağışının gerilim hatları üzerinde meydana getirdiği tahribet nedeniyle Trabzon'un bazı merkez mahallel

Trabzon'da kar elektriği vurdu

Trabzon'da dün akşam saatlerinde başlayan ve  bugün de etkisini sürdüren yoğun kar yağışı il genelinde elektrik arızalarına neden oluyor.

Trabzon'da kar yağışının gerilim hatları üzerinde meydana getirdiği tahribet nedeniyle Trabzon'un bazı merkez mahallelerinde ve  Akçaabat ilçesi belde ve köylerinde, Söğütlü ilçsei belde ve köylerinde Düzköy ilçesi belde ve köylerinde, Maçka ilçesi belde ve köylerinde elektrik kesintileri yaşanıyor.

Vatandaşlar soğuk havanın yanısıra elektrik sıkıntısı ile de karşıkarkıya kalınca çileden çıktılar.

Ekipler elektrik arızalarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak hava koşulları ve ulaşım sorunları arızaların giderilme sini geciktiriyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet Gültepe
Muhammet Gültepe - 6 yıl Önce

Aksa'nın yaptığı en güzel iş para tahsil etmek ve cebini doldurmak. Enerji nakil hatlarının bakımı, yapımı hikaye. Kar gözünü kırptı. Her tarafta elektrik kesintisi. Sorumlu kim?

yaşar uzunali
yaşar uzunali - 6 yıl Önce

parayı 1 gün geçiktirdinmi hemen elektriği keserler ,ama insanları mağdur edince kimsenin gıgı çıkmıyor haram olsun yazıklar olsun allah bu yöneticilerini bildiği gibi yapsın

SIRADAKİ HABER

banner513