banner526

banner533

banner535

Trabzon'da hükümeti istifaya çağırdılar

Trabzon’da Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi bir grup son günlerde yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını hedef alan bir eylem gerçekleştirdi.Ak parti Trabzon il başkanlığı önünde toplanan grup “Hükümet İstifa” pankartı açarak Türk bayrakları ve “S

Bölgesel 19.12.2013, 13:24
Trabzon'da hükümeti istifaya çağırdılar

Trabzon’da Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi bir grup son günlerde yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını hedef alan bir eylem gerçekleştirdi.

Ak parti Trabzon il başkanlığı önünde toplanan grup “Hükümet İstifa” pankartı açarak Türk bayrakları ve “Sevim koş Hırsız var”, Yüzyılın Yolsuzluğunda, Yüzyılın Pişkinliği”, “Parabia”, “Rüyada Ayakkabı kutusu görmek paraya işaret” yazılı dövizlerle ‘’Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’’ diye sloganlar atarak basın açıklaması okudular.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Yaptıkları basın açıklamasına AKP-cemaat kapışması derinleşmiştir diyerek başlayan grup “hergün birilerini yıpratmaya çalışırken pisliklerini gün yüzüne çıkarıyorlar. Ayakkabı kutusundan çıkan 4.5 milyon dolarlar, uçakta unuttukları 30 kilo altınlar yapılan yolsuzluklar milletin kursağından çalınan paralar gün yüzüne çıkmıştır. Şimdi hesap verme vakti, bizler hesap sormaya geldik. Haziran direnişince camiye ayakkabıyla girdiniz diye iftiralar savurdunuz, ayakkabı kutusundan çıkan milyonların hesabını verin. Tayyip Erdoğan haziran ayaklanmasında polisimiz destan yadı diyordu. Dün yolsuzluk soruşturmasını yürüten 29 emniyet müdürü görevden alındı. Ne oldu haziranda destan yazanlar şimdi darbeic mi oldu?” ifadelerini kullandı.

EYLEM SIRASINDA GERGİNLİK

TGB üyesi grubun eylemi devam ederken çevreden geçen bir kadın vatandaş gruba tepki gösterdi. Bu olay eylem sırasında kısa süreli gerginliğe neden oldu. Trabzon Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerini hemen müdahale  ederek vatandaşı olay yerinden uzaklaştırdı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@