Trabzon'da gökten esrarcı düştü...

 Trabzon İl jandarma ekipleri bugün iki ayrı ilçede operasyon düzenledi.Çarşıbaşı’nın Kavaklıköy ile Araklı’nın Ayvadere köyünde gerçekleştirilen operasyonlarda N.A, A.D, M.D, F.D, ve H.D’ye ait ev ve uzantılarında 100 Kök Hint keneviri, 11 kilo kubar esr

 Trabzon'da gökten esrarcı düştü...
banner432

 

Trabzon İl jandarma ekipleri bugün iki ayrı ilçede operasyon düzenledi.

Çarşıbaşı’nın Kavaklıköy ile Araklı’nın Ayvadere köyünde gerçekleştirilen operasyonlarda N.A, A.D, M.D, F.D, ve H.D’ye ait ev ve uzantılarında 100 Kök Hint keneviri, 11 kilo kubar esrar ile 1 Adet tabanca bu tabancaya ait 25 mermi ile bir adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirdi.

Gökten esrarcı düştü

Elde edilen bilgiye göre Araklı ilçesi Ayvadere köyünde jandarmanın geldiğini fark eden F.D isimli kadın 11 kilo esrarın koyulduğu çuvalı sırtına alarak balkondan atlayarak kaçmak istedi. Bu sıra eve operasyon yapmak için hazırlık yapan jandarma personelinin önüne düşen F.D isimli kadın yere düşer düşmez jandarma personellerini karşısında gördü. Bir anda neye uğradığını şaşıran F.D çuvalı eteğinin altına saklayarak oturma numarası yapmak istedi.

Jandarma personeli balkondan önlerine düşen kadını görünce şaşkına döndüler. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
asfalt_metin
asfalt_metin - 7 yıl Önce

uçmasını becerdide birde gonmasını becerebilseydi....

asfalt_metin
asfalt_metin - 7 yıl Önce

gitti ari folina gondi..

karadayi
karadayi - 7 yıl Önce

bunlari hapisten cikarmayın. Bunlar bizim evlatlarimizi zehirliyorlar yuvalari dagitiyorlar... ey trabzonlu gencler alet olmayin bunlara sigara iyi degil sigara yinede icin narkotik seylerden uzak durun sigara icecekseniz adam gibi icin bu laneti biranisi icin esrardan uzak durun yani alkol icmek son derece kötü yinede icin varsa diyorum dikkatli olun bunlara yer vermeyin arkadasiniz esrar iciyorsa hemen kontagi birakun dikkat dikkat spora yönelin trabzonda her yerde spor yapilir her yer müsait daglara cikarak kosu yapin trabzonsporun sizlere ihtiyaci var

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Uyuşturucu,hint keneviri vs bir sürü operasyonlar ve elde edilen üzücü sonuçlar.

Bu durum çok sağlıklı bir durum değil.Bu tür zararlı maddelerin Trabzondada bulunması çok üzücü.Umarım tamamen temizlenir.

banner472

banner441