Trabzon'da fuhuşla mücadele!

Trabzon'un farklı yerlerinde polisin yaptığı uygulamada "Fuhuşa aracılık ve yer temin etmek" suçundan 10 işyeri hakkında 15-30 gün arası kapama cezası verildi. Edinilen bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri son 1,

Bölgesel 01.10.2012, 13:37
Trabzon'da fuhuşla mücadele!

Trabzon'un farklı yerlerinde polisin yaptığı uygulamada "Fuhuşa aracılık ve yer temin etmek" suçundan 10 işyeri hakkında 15-30 gün arası kapama cezası verildi. 

Edinilen bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri son 1,5 aylık süre içersinde Çarşıiçi Sokak ve Çömlekçi Mahallesi'ndeki otel ve cafelere yönelik yaptıkları denetimlerde 10 işyeri hakkında "Fuhuşa aracılık yer temin etmek" suçu tespit ederken, bu işyerleri hakkında 15-30 gün arasında toplam 255 gün kapama cezası verildi.
 
Polis konuyla ilgili olarak 37 kişi hakkında da yasal işlem başlattı.
 
Öte yandan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Çömlekçi Mahallesi'nde bir otelde 6 yabancı uyruklu bayanın ifadelerine başvururken söz konusu bayanlar, ifadelerinde ücret karşılığı fuhuş yaptıklarını söyledi.
 
Polis olayla ilgili 4 kişi hakkında "Fuhuşa teşvik ve aracılık etmek"suçundan işlem yaparken, 6 bayan daha sonra sınır dışı edildi.
 
Yorumlar (6)
cinneş marnş 8 yıl önce
bunları fuhuşa teşvik ederek para kazanan pezolar hariç bu kadınlar: tv lerimizdeki hani düzeyli beraberlik yaşıyoruz diyen, ama her 3 ayda bir düzeyliliklerini değiştiren bir çok fhişe yanında çok masum kalırlar.

bunlar muhtaç oldukları için bu yola girmişler, ya bahsettiğim ötekiler...zevku safadan dolayı...orpllarından dolayı...
Savaş Uzun 8 yıl önce
İçeri aldınız, 1 gün sonra bıraktınız yine aynen devam, sınırdışı ettinşz, en geç 1 hafta sonra yine gelecek, çömlekçi mahallesinde polisler sürekli olmadığı sürece bu işin sonu gelmez. Çömlekçide yürüyemez olduk, şşt sesleri havada uçuşuyor halk tepkisiz polisler etkisiz. bu iş böyle gitmez.
adil türk 8 yıl önce
Bu pisliklerde oradan temizlenmiş olur.Yıkımların başladığını bir görebilsek.
ali aga 8 yıl önce
kalkınmadaki üniversiteli fuhuş çetesine de el atılmalı
tarık buğra 8 yıl önce
avrupa bırlığı normlarına göre bır bölgede genelev olmasının şart oldunu duymuştum.buraya da bı standart getırımelı,bu sektör sokaklara taşmamalı
Emre Akçay 8 yıl önce
Çömlekci kentsel dönüşüm projesi vardı 61 proje icerisinde ama bırakın 61 6 bile yapılmadı. Tesekkurler Trabzon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@