banner491

Trabzon'da eylem devam ediyor

     KTÜ Farabi Hastanesi Acil Servisi önünde toplanan bir grup taşeron şirket işçisi ve yakınları, hiçbir gerekçe gösterilmeden görevlerine son verildiği iddiasıyla pankart açarak, slogan attı.     Hastane önünde açıklama yapan işçilerden Engin Bakal, 8

Trabzon'da eylem devam ediyor


     KTÜ Farabi Hastanesi Acil Servisi önünde toplanan bir grup taşeron şirket işçisi ve yakınları, hiçbir gerekçe gösterilmeden görevlerine son verildiği iddiasıyla pankart açarak, slogan attı.
     Hastane önünde açıklama yapan işçilerden Engin Bakal, 8 yıldır hastanede çalıştığını belirterek, ''Yeni yıla girerken işimizden olduk. Çocuklarımı bakmakla mükellefim. Çocuklarımızın geleceğiyle oynadılar. Asgari ücretimizle çocuklarımızı okutuyorduk'' dedi.
     İşçiler, bazı arkadaşlarının bugün eyleme gelemediklerini, onların da hukuki yoldan işlem başlattıklarını söyledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Partiler artık vatandaşı damgalıyor.Benim koyunum senin koyunun diye.Senin koyunun ölmüş aç kalmış umurlarında bile değil.Dikdatörce.Ya bu diyarı seveceksin ya bu diyardan gideceksin.Bu mudur devlet.

camoka
camoka - 7 yıl Önce

Türkiye’yi savaşla yıkamazsınız, yumuşak lokma yaparak yutmalısınız. Bunun için Türk insanını aç bırakmalı, işsiz bırakmalı, borca esir edip batırmalı ve dininden uzaklaştırmalısınız. Bu dört görevi yerine getirdiğiniz zaman bunları kolayca yutarsınız. 19’ncu Haçlı Seferi’nde niçin yutamadınız 5 sene Cihan Harbi, 5 sene İstiklal Savaşı ile saldırdınız, ama başa çıkamadınız. Çünkü bunlarda iman var. Onun için yutamadınız. Öyleyse bir plan yapalım, önce bunları dininden uzaklaştıralım, sonra kolaylıkla yutalım.” Lozan’ı onlar bu şartla imzaladılar. Asıl olan Sevr’i geçici olarak dolaba koydular ve bunu uygulamak için 80 senedir çalışıyorlar. gelinen noktada her kes borçlu işsiz elbiseye verilen önem dine verilmiyor kolay lokma olduk gibi

SIRADAKİ HABER

banner441