7m

uzungöl yayla otel

Trabzon'da esnaf sandığa gidiyor

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(TESOB) başkan ve yönetim kurullarını belirlemek için 4 Mayıs 2014 Pazar günü Uzunsokak Park Restaurantta Olağan Kongresini gerçekleştirecek.49 MESLEK ODASINDA SEÇİMLER TAMAMLANDI1 Ocak 2014 tarihinde başlayan T

Bölgesel 15.04.2014, 14:27
Trabzon'da esnaf sandığa gidiyor

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(TESOB) başkan ve yönetim kurullarını belirlemek için 4 Mayıs 2014 Pazar günü Uzunsokak Park Restaurantta Olağan Kongresini gerçekleştirecek.

49 MESLEK ODASINDA SEÇİMLER TAMAMLANDI

1 Ocak 2014 tarihinde başlayan TESOB’a bağlı 49 meslek odasındaki seçimler Nisan ayı içinde tamamlanmıştı.4 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerle ise TESOB’un yeni başkan ve yönetim kurulları yeniden belirlenecek.

MEVCUT BAŞKAN METİN KARA YENİDEN ADAY

Şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim mevcut başkan Metin Kara.TESOB Başkanı Metin Kara seçimler öncesi yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: ”49  Meslek Odamızdaki seçimlerimizi esnafa yakışır olgunlukta tamamladık.Esnaf şehri Trabzon’da esnafımıza hizmet etmek onların yanında yer almak ben ve ekibim için büyük bir onurdur.Bizi sevenlerin güvenine ve desteğine layık olmaya devam edeceğiz.Sorunlarımızı birlik ve beraberlik içinde çözeceğiz” dedi.

BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AÇIK

“Görev yaptığımız süre içinde çok şükür başımız her zaman dik oldu,esnafımızın çıkarları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diyen TESOB Başkanı Metin Kara şunları söyledi: “Trabzon esnafı bu şehrin yüz akıdır.Zorluklara ve imkansızlıklara rağmen şehrini en iyi şekilde temsil etmeyi başarmış,dürüstlükten ve alçak gönüllükten asla taviz vermemiştir.Bizi farklı kılanda bu özelliğimizdir. Bu vesile ile esnafımıza teşekkürü bir borç bilirim.”


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@