Trabzon'da elektrik eziyeti...!

Trabzon’da iki gündür devam eden kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkilerken yaşanan elektrik kesintisi de vatandaşı çıldırtıyor.Yaşanan elektrik kesintileri nedeni ile Trabzon merkeze bağlı yaklaşık 60 köy ve mahalle ile ilçelere bağlı birçok köy adeta ka

Trabzon'da elektrik eziyeti...!

Trabzon’da iki gündür devam eden kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkilerken yaşanan elektrik kesintisi de vatandaşı çıldırtıyor.

Yaşanan elektrik kesintileri nedeni ile Trabzon merkeze bağlı yaklaşık 60 köy ve mahalle ile ilçelere bağlı birçok köy adeta karanlığa gömüldü.Elektrik dağıtım şirketi AKSA ise yaşanan elektrik kesintileri nedeni ile şu ana kadar açıklama yapmaması vatandaşı isyan noktasına getirdi.

Elektrik kesintisinin ne zamana kadar devam edeceğine dair AKSA'dan kesin bir açıklama henüz yapılmazken kesintinin bu gecede devam edebileceği belirtiliyor.

Elektriğin neden kesildiği ile ilgili telefonla şirkete ulaşmak isteyen vatandaşlar ise adeta duvarla karşılaşıyor.AKSA'nın telefonlarına ulaşamazken , ulaşabilen vatandaşlar ise telesekreter ile karşılaşıyor.

Kentte yaşanan elektrik arızalarının ne zaman giderileceği ve çalışmaların ne kadar süreceğide merak konusu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Özdemir
Adem Özdemir - 6 yıl Önce

hiç bir yenileme çalışması yapmayan elektrik arızalarını zamanında gidermesinde yetersiz kalan sadece zamanında sayaç okuması yapıp para tahsil etmesini bilen AKSA'YA ciddi bir uyarı verilmeli.

Trabzon bunu haketmiyor.

saygılarımla.

misafir.
misafir. - 6 yıl Önce

sadece merkezi neden yazıyorsunuz ilçe köylerinin sahibi yok mu, ayrıca mum ve kara ışık şirketi sağ olsun, işte Trabzonun hali dostlar, çoğu köyler felç olmuş

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 6 yıl Önce

köylerde müşteri sayısı az hizmet pahalı o yüzden köylere bakmıyorlar..tamamen özel sektör mantığı,önce parayı düşünürler,oysa devlet sektörü önce hizmeti düşünür.

metin ertem
metin ertem - 6 yıl Önce

yazıklar olsun diyorum başkada bişe demiyorum...

burak egemen
burak egemen - 6 yıl Önce

Başbakanımızı kimse bir şey diyemez, biz ona Türkiye'nin lideri ol dedik o gitti Dünya lideri oldu :) 2013 yılında yerde 15 cm kalınlığında kar var elektrik 912392173 kere gitti. İşte Akp Türkiye'si.

Özgür Akçay
Özgür Akçay - 6 yıl Önce

Söyledim yine söylüyorum jeneratör firmasına elektrik işini veren zihniyet oldukça biz daha çokkkk elektriksiz kalırız. Babam Tedaş dan emekli. Gece 3 de şefi arardı evden alırlardı onu kar yağmur giderdiler köylerdeki arızaları düzeltirlerdi. 2 kez elektrik çarptı Allah c.c. bize bağışladı. Şimdi çalışan işçiler babamın emekli olmadan önce aldığı maaşın yarısından bile az alıyorlar. Adam üç kuruşa 5 liralık iş mi yapacak yatar aşa. Bizde burada yorum yazar dururuz.

SIRADAKİ HABER

banner513