7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon'da cemaatin oyu ne kadar?

Bir süredir hükümetin sürtüşme içinde bulunduğu cemaatin oyu Trabzon,'a ne kadar olduğu merak ediliyor. 17 Aralık operasyonlarından sonra her geçen gün cemaat ile AK Parti arasında kavga büyüdü ve yerini kavgaya bıraktı.iyice gerilen ipler koptu ve Başbak

Bölgesel 27.03.2014, 11:25
Trabzon'da cemaatin oyu ne kadar?

Bir süredir hükümetin sürtüşme içinde bulunduğu cemaatin oyu Trabzon,'a ne kadar olduğu merak ediliyor. 17 Aralık operasyonlarından sonra her geçen gün cemaat ile AK Parti arasında kavga büyüdü ve yerini kavgaya bıraktı.

iyice gerilen ipler koptu ve Başbakan ile cemaat arasında ipler atıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, her gittiği ilde cemaate yüksek düzeyde eleştirilerde bulunurken cemaatin ise 1 ile 4 arasında bir araya gelerek sürekli toplantı düzenlediği öne sürüldü.

Trabzon'daki tüm adaylara bu gerilim içerisinde sizce cemaatin ne kadar oyu var sorusunu sorduğumuzda ise hiç birinden olumlu cevap alamıyoruz. hemen hemen resmi bir oran veremiyor. Cemaate yakın isimle ise Trabzon'da oy oranlarının yüzde 10 olduğunu ifade ediyor.


Yorumlar (2)
özge çakır 8 yıl önce
ne , cematin oyu trabzonda yüzde 10 mu çok uçtunuz herhalde anasınıfına giden bebeleride seçmen saydınız en fazla yüzde1 dir.bu rakamında yarısı onlara uymayacak.gerisini hesap adin.
HASAN UZUNALİ 8 yıl önce
yuzde 1 bıle etmez.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@