Trabzon'da bu noktaya dikkat!

 Trabzon şehir içi trafiğinde öyle bir nokta varki; biz diyelim mühendislik rezaleti siz deyin saçmalık...İşte bu nokta Atapark'ın hemen karşısında. Sahille buluşmayı sağlayan alt geçitin birleştiği viraj. İşte bu viraj o kadar keskin ki, ister istemez ha

Bölgesel 10.09.2014, 14:32
Trabzon'da bu noktaya dikkat!

 Trabzon şehir içi trafiğinde öyle bir nokta varki; biz diyelim mühendislik rezaleti siz deyin saçmalık...

İşte bu nokta Atapark'ın hemen karşısında. Sahille buluşmayı sağlayan alt geçitin birleştiği viraj. İşte bu viraj o kadar keskin ki, ister istemez hafif bir hızda savruabiliyor. Yine bu nedenle bir kaza oldu. 2 gencin kullandığı 61 KJK 909 plakalı kırmızı renkteki araç savrularak tam ortadaki direğe girdi. Olayı gençler hafif sıyrıklarla atlattılar.

Çevredeki vatandaşlar, 'Allah korudu. Direk olmasaydı karşı şeride geçip Erdoğdu istkhametinden gelen araca çarpabilir, ölümlü kaza olabilirdi' dediler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
kenan ertürk 7 yıl önce
kaldırım direk yeşil alandan 3 metre devlet alıp yol yaparsa daha iyi olur
gokhan 7 yıl önce
Hergun gectigim yol hizli girersen kaza kacinilmaz
Toprak 7 yıl önce
Biraz daha dikkat !!
hasan kaya 7 yıl önce
hergün geçiyorum o yoldan ilk defa bu kazayı duydum. çok rahat dönülebilecek bir yer. Ama 70 80 le girersen o virajı alamazsın. Herşeye muhalefet olmaktansa daha iyisi nasıl yapılır onu düşünün.
haluk muhcu 7 yıl önce
merhaba arkadaşlar bu yolla ilgili hatalardan bahsederken şunu unutmayınız bu bağlantı yolu şehir içi yoludur hız limiti 30 ve 50 km dir. bu hızlar aralağında yapılan bılımsel araştırmalarda araçlar hatta otobüsler bıle rahat bır şekılde manevra yapabılıyorlar. eleştirelim ama araştırdıktan sonra.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@