banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon’da bu fabrika tehlike saçıyor

Trabzon Gümüşhane karayolu üzerinde bulunan Deliklitaş mevkiinde bulunan bir fabrikanın bacasından çıkan duman trafikte seyir halinde bulunun araçların trafik akışı görüşünü düşüyor.Trabzon’u İran’a bağlayan anayol üzerinde kamyon akışının fazla olması ve

Bölgesel 16.10.2012, 11:30
Trabzon’da bu fabrika tehlike saçıyor

Trabzon Gümüşhane karayolu üzerinde bulunan Deliklitaş mevkiinde bulunan bir fabrikanın bacasından çıkan duman trafikte seyir halinde bulunun araçların trafik akışı görüşünü düşüyor.

Trabzon’u İran’a bağlayan anayol üzerinde kamyon akışının fazla olması ve Trabzon’da en fazla Trafik kazasının olduğu yolda fabrika bacasının kontrolsüz bir şekilde dumanını doğaya salması hem üst tarafta bulunan evlerde yaşayan vatandaşların sağlığını tehlikeye atarken. Yolu kullanan araçların görüş mesafesinin düşürmesi hayatları tehlikeye atıyor.

Haber : Şükrü Üçüncü / Haber61.NET


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
aydın türkmen 8 yıl önce
hiç bir fabrika çimento farikasından daha tehlikeli değil trabzonda..2015 yılında kaldırılacağı sözü verilen çimento fabrikası sahipleri fabrikayı yerinden kaldırmamak için her türlü yolu deniyolar.. Trabzon halkı uyanık olsun..trabzondaki kanser vakalarının en önemli nedenlerinden biri çimento fabrikasıdır. bu fabrika mutlaka 2015 e kadar kalkmalıdır. dünyada şehrin tam göbeğinde böyle zehir üreten fabrika sadece trabzonda var başka şehirde varsa söyleyinde bizde bilelm. hepsi şehir merkezinin dışındadır.ama trabzon üvey evlat yaa burnumuzun dibinde çimento fabrkası var..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@