alexa metrics

banner536

Trabzon'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu

 Trabzon Yenimahalle semtinde bulunan bir büfe’de tüyler ürperten cinayet meydana geldi.17 Bıçak DarbesiOlay bugün saat 14:30 sularında meydana geldi. Büfe işletmecisi Nizamettin Gültekin (69) kimliği belirsiz bir kişi tarafından boğazı ve vücudunun çeşit

Bölgesel 11.02.2013, 14:43
Trabzon'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu

 

Trabzon Yenimahalle semtinde bulunan bir büfe’de tüyler ürperten cinayet meydana geldi.

17 Bıçak Darbesi

Olay bugün saat 14:30 sularında meydana geldi. Büfe işletmecisi Nizamettin Gültekin (69) kimliği belirsiz bir kişi tarafından boğazı ve vücudunun çeşitli bölgelerinden 17 bıçak darbesi ile hunharca öldürüldü. Büfenin içerisinde bıçak darbesiyle öldürülen Gültekin’in cansız bedenini aynı mahallede bulunan bir kahvehanede garson olarak çalışan bir kişi buldu. Gültekin’e vermiş olduğu çayın boş bardaklarını almak için geri döndüğünde büfenin kapısının kapalı olduğunu içeri girdiğinde ise Gültekin’in cansız bedeni ile karşılaştı. Görgü tanığı garson durumu 155’e bildirerek yardım istedi.

Adli Tıp’a kaldırıldı

Mahalle sakinlerinin çok sevdiği Gültekin’in yakınları kimse ile bir husumeti olmadığını ifade ederek şüphelendikleri birinin olmadığını ifade ettiler. Olay yerine gelen polis ekipleri yapmış olduğu araştırma sonrasında Gültekin’in cansız bedenini Trabzon Adli Tıp kuruma gönderdi.  

 


Yorumlar (2)
Gökçebey 9 yıl önce
Son bir kaç aydır Trabzon'da müthiş bir asayiş problemi ortaya çıktı. Eskiden Türkiye'nin en güvenli şehriydi. Bunda vatandaşın sokaklar üzerindeki otokontrolü büyük etkendi. Bir kaç aydır ise her gün olay her gün darp her gün hırsızlık haberleri geliyor. Nereden çıktı bu kadar hırsız ve eşkiya? Birileri düğmeye mi bastı yoksa, şehrin huzurunun bozulması için. Bir anda bu kadar asayiş problemi normal görülmüyor.
ABDURRAHMAN PEKTAŞ 9 yıl önce
Benim anlayamadığım şey öldükten bir süre sonra bulunan bu adamcağızın hiçmi komşusu yoktu...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@