7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon'da başbakan yumurta atan kadın

Haber61.Net – Haber Servisi - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, iki günlük Trabzon gezisi için 23 Kasım 2013 Cuma akşamı Trabzon’a geldi. Konaklayacağı otele giderken Başbakan Erdoğan’ın konvoyu Cumhuriyet Caddesi’nden geçtiği esnada koruma araçlarından biri

Bölgesel 03.04.2014, 12:10
Trabzon'da başbakan yumurta atan kadın

Haber61.Net – Haber Servisi - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, iki günlük Trabzon gezisi için 23 Kasım 2013 Cuma akşamı Trabzon’a geldi. Konaklayacağı otele giderken Başbakan Erdoğan’ın konvoyu Cumhuriyet Caddesi’nden geçtiği esnada koruma araçlarından birinin ön kısmına yumurta isabet ettiği ileri sürülmüştü.

 Konuyla alakalı olarak Trabzon Bedri Rahmi Eyüboğlu Orta Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Seçil E.E., öğretmen gözaltına alınmıştı. Seçil E. E’nin Trabzon yargılanmasına başlanırken ilk duruşma bugün Trabzon adliyesinde başladı.    

İlk duruşmada kendini savunan Seçil E. E, “ Olay günü balkonda oturuyordum bir gürültü duyunca balkona çıktım. Başbakanlık koruması polis memuru beni işaret etti. Ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım. Hakaret etmedim.”dedi.

Öğretmenin savunmasından sonra dava ileri tarihe atıldı.

Haber : Şükrü ÜÇÜNCÜ 


Yorumlar (1)
Mehmet Kemal Türk 8 yıl önce
Ah hocam ahh, keşke yumurta yerine "ayakkabı kutusu" olsaydı o !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@