vardallar

Trabzon'da araç dolmuşla çarpıştı

Trabzon'da, sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, iki kişi yaralandı. Hastaneye gitmeye çalışan sürücüsü belirlenemeyen 53 DE 240 plakalı otomobil ile yine sürücüsü belirlenemeyen 61 D 0729 plakalı minibüs Atapark mevkii Erdoğdu kavşağında çar

Bölgesel 23.12.2011, 13:24
Trabzon'da araç dolmuşla çarpıştı

Trabzon'da, sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, iki kişi yaralandı. 
Hastaneye gitmeye çalışan sürücüsü belirlenemeyen 53 DE 240 plakalı otomobil ile yine sürücüsü belirlenemeyen 61 D 0729 plakalı minibüs Atapark mevkii Erdoğdu kavşağında çarpıştı. 

Kazada, otomobilde bulunan Gülnaz Hasanoğlu ile Dilek Hasanoğlu hafif yaralanırken, Gülnaz Hasanoğlu, Fatih Devlet Hastanesi'ne Dilek Hasanoğlu da Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 
Kazanın duyulduğu an olay yerine ambulansın yanı sıra itfaiye araçları da sevk edilirken kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapalı kaldı.


Yorumlar (1)
ubemme 10 yıl önce
Tanjant Atapark kavşağında oldu bu kaza...bu kavşakta artık kaza olması sıradan bir vaka oldu...burada sürekli kaza oluyor,çünki kavşak hatalı,lamba kırmızıya dönerken yan tarafta yeşil oluyor...hızla gelen geçerim diye hesab ediyor,yeşil yanan da kalkış yapıyor ve küüüüüt...ayrıca alttan gelip meydan tarafına döneceklerle,Erdoğduya dönecekler arasında sürekli resmen it dalaşı yaşanıyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@