7m

uzungöl yayla otel

Trabzon'da amir HSYK'ya başvurdu!

Haber61.NET / Haber Merkezi - 17 Aralık Operasyonu sonrası bir türlü Trabzon emniyetinde sükunet sağlanmıyor. Geçtiğimiz hafta Trabzon Emniyetinden görevli amir pozisyonundaki Aytaç A. yasa dışı dinlemeler nedeni ile göz altına alınarak ifadesi alındıktan

Bölgesel 15.04.2014, 09:36
Trabzon'da amir HSYK'ya başvurdu!

Haber61.NET / Haber Merkezi - 17 Aralık Operasyonu sonrası bir türlü Trabzon emniyetinde sükunet sağlanmıyor. Geçtiğimiz hafta Trabzon Emniyetinden görevli amir pozisyonundaki Aytaç A. yasa dışı dinlemeler nedeni ile göz altına alınarak ifadesi alındıktan sonra meslekten açığa alınmasının ardından dün suçsuz bulundu. Aytaç A. kendisini tutuklayan ve meslekten açığa alan savcıyı HSYK'ya şikayet ederek kendisini sindirme maksatlı göz altına aldıklarını belirtti.

Haber61.Net'in edindiği bilgiye göre; soruşturmayı sürdüren Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Doğan hakkında görevi kötüye kullandığı gerekçesi ile HSYK'ya şikayet ettirdiği öğrenildi. Trabzon Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Aytaç A’nın avukatı Orhan Öngöz savcı hakkında suç uydurma yaparak müvekkilini zan altına bırakıldığını ileri sürüldü.

Haber : Şükrü ÜÇÜNCÜ


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@