banner441

Trabzon'da acil servis önünde ölüyorlardı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen ambulansta bulunan nine ile torunu park halindeki jip yüzünden 10 dakika sonra hastaneye alındı.112 Acil Servis ekiplerinin tarafından geçirdikleri trafik kazası

Bölgesel 07.01.2013, 15:32
Trabzon'da acil servis önünde ölüyorlardı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen ambulansta bulunan nine ile torunu park halindeki jip yüzünden 10 dakika sonra hastaneye alındı.

112 Acil Servis ekiplerinin tarafından geçirdikleri trafik kazası sonrasında KTÜ Farabi Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen Hamide Keleşoğlu (78) ile torunu Reyhan Keleşoğlu (10) tedavi edilmek için içeriye alınmak isterken sıkıntı yaşandı. Acil Servis önüne park edilen jip nedeniyle hastaları içeri götürmede zorluk çeken hastane görevlileri hastaları 10 dakikada içeri getirebildi. Hastane çevresindeki vatandaşlarının tepki gösterdiği olayda, yanlış yere park edilen jipin sahibi bulunarak aracı çektirilirken, jipin sahibinin bir doktor olduğu öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Emre kurt 7 yıl önce
Nine bi jip yuzunden olecekti bu rumda sorulacak soru ya olseydi hemde doktor jipi :(
Selçuk Turan 7 yıl önce
Bütün Doktorlar haklıdır. Onların dokunulmazlığı vardır. İstediği yere park yapabilirler. Hasta fenaymış, ölüyormuş, umularındamı sanki. Evet, insanları belki iyileştiriyorlar ama, bu doktorlar maalesef kendilerini, kaf daığında görüyorlar. Onlara muhtacız ya. Ancak demokratik bir ülkede bunları yapamazlar. Türkiye'de yapabilirler. Amerika'da yapamazlar. Çünkü Amerika'da vergi ödeyen vatandaş, Doktordanda üstündür. Doktor vatandaşa hizmet etmeye mecburdur. Boşuna fevkalade maaş almıyorlar. Ancak, bunlar tabi bütün Doktorlar için geçerli değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@