banner441

Trabzon'da acemi kasaplar hastanede

YARALANAN SAYISI ÖNCEKİ YILLARA GÖRE AZALMA OLMASI DİKKAT ÇEKTİTrabzon'da kurbanlık yerine kazaen ellerini kesen acemi kasaplar hastanelere akın ederken sayının önceki yıllara göre çok altında olduğu kaydedildi.  Trabzon'da bayram namazının ardından vatan

Bölgesel 25.10.2012, 15:51
Trabzon'da acemi kasaplar hastanede

YARALANAN SAYISI ÖNCEKİ YILLARA GÖRE AZALMA OLMASI DİKKAT ÇEKTİ

Trabzon'da kurbanlık yerine kazaen ellerini kesen acemi kasaplar hastanelere akın ederken sayının önceki yıllara göre çok altında olduğu kaydedildi. 
 
Trabzon'da bayram namazının ardından vatandaşlar Trabzon Belediyesi tarafından belirlenen Akyazı'daki dolgu alanında kurbanlarını keserken bazı vatandaşlar kesimhanelerde bazıları ise evlerinin bahçesinde kesmeyi tercih etti.
 
Trabzon merkezde Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ), Fatih Devlet Hastanesi'ne 20 kadar acemi kasap boynuz darbesi, bıçak yaralanması gibi nedenlerden başvururken bu sayının önceki yıllara göre çok altında olduğu kaydedildi.
 
Yetkililer kurban kesimi konusunda kasaplara verilen kursların yaralanma riskini büyük ölçüde azaltığına dikkat çekerlerlerken, vatandaşların bu konuda duyarlı olduğu kaydedildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
adil türk 7 yıl önce
Allah korusun ömür boyu sakat ta kalınabilir.
tarık buğra 7 yıl önce
mevcut hükümetimiz gecen secımde akyazı stadı yapacaz dıye oyları toplayıp şımdı oraya akyazı kurbanlık pazarı yaptı.verilmek istenen mesaj sizin gibi koyunlara ancak bu yakışır.tabi bunu anlayabilmek için insanda beyin olması gerekiyor.hayırlı bayramlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@