alexa metrics

banner536

Trabzon'da 16 yıllık at sevgisi

 Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde esnaflık yapan Muhammet Demir, çok sevdiği atını yarışmalara hazırlayacağını söyledi. Yaklaşık 16 yıldır atlara ilgisi olduğunu ifade eden Demir, “Ben bu işi severek yapıyorum. Her gün atımla yatıp, atımla kalkıyorum. Atım

Bölgesel 28.01.2013, 17:49
Trabzon'da 16 yıllık at sevgisi

 

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde esnaflık yapan Muhammet Demir, çok sevdiği atını yarışmalara hazırlayacağını söyledi. Yaklaşık 16 yıldır atlara ilgisi olduğunu ifade eden Demir, “Ben bu işi severek yapıyorum. Her gün atımla yatıp, atımla kalkıyorum. Atım olmadığı zaman huzursuz oluyorum” dedi.
 
İlerleyen zamanlarda atçılık faktörünü Vakfıkebir’ de yayma girişimlerine başladığını belirten Demir, “ Bu çalışmayı seve seve yapacağını dile getirecek herkesi bu atçılık adı altında ilgi alaka ya davet etti”.
 
İnsanlara at sporunu ve sevgisini aşılamak istediğini vurgulayan Demir, “4 senedir atçılık işini yapıyorum. Atımı tıpkı çocuk gibi seviyorum. Günde 2-3 kez atımı gezdiriyorum. Atımı yetiştirdikten sonra en büyük hedefim Rahvan At Yarışlarına sokacağım” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Muhammet DEMİR 9 yıl önce
o kadar değil .. NOT: Muhammet DEMİR..:))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@