banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da 14 yaşındaki kıza...

  Trabzon yaşanan bir olay insanın kanını donduran cinstendi. 14 yaşındaki B.B isimli genç kız ailesiyle yaşadığı evden kaçarak mahallesinde yaşayan bir genç ile ilişkiye girdiği iddia edildi.İlişkiye girdiği iddia edilen genç durumu arkadaşlarına anlattı

Bölgesel 06.10.2012, 16:54
Trabzon'da 14 yaşındaki kıza...

 

 

Trabzon yaşanan bir olay insanın kanını donduran cinstendi. 14 yaşındaki B.B isimli genç kız ailesiyle yaşadığı evden kaçarak mahallesinde yaşayan bir genç ile ilişkiye girdiği iddia edildi.

İlişkiye girdiği iddia edilen genç durumu arkadaşlarına anlattı 14 yaşındaki kızda genç’in arkadaşlarıyla da ilişkiye girdiği iddia edildi. Kızın tavırlarından şüphelene baba kızını hastaneye getirdi sağlık raporunda durumu anlaşılınca kız durumu babasına anlattı. Babası kızın alarak karakola gitti.

14 yaşındaki kız durumu polislere anlattı kız ile ilişkiye girdiği iddia edilen 6 kişi tutuklandı. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
AHMET 8 yıl önce
Toplumun en küçük yapı taşı olan aile anlayışımızın içine ettikleri için bu olaylar yaşanıyor. umarım başka örnekleri olmaz. ebeveynlere çok iş düşüyor. çocuklarınızla arkadaş olmayı başarmalısınız. en azından deneyin.
Stratejist 8 yıl önce
Çocuklarına sahip çıkmayan,ne yaptıklarından haberi olmayan ailelerin sayısı günden güne artmakta.Kahveden işe,işten kahveye giden tipler olduğu sürece böyle hikayeler çok duyarız.Yozlaşma üst düzeyde

Gelişmelerden Haberdar Olun

@