banner491

Trabzon'da 14 yaşındaki kıza...

  Trabzon yaşanan bir olay insanın kanını donduran cinstendi. 14 yaşındaki B.B isimli genç kız ailesiyle yaşadığı evden kaçarak mahallesinde yaşayan bir genç ile ilişkiye girdiği iddia edildi.İlişkiye girdiği iddia edilen genç durumu arkadaşlarına anlattı

Trabzon'da 14 yaşındaki kıza...

 

 

Trabzon yaşanan bir olay insanın kanını donduran cinstendi. 14 yaşındaki B.B isimli genç kız ailesiyle yaşadığı evden kaçarak mahallesinde yaşayan bir genç ile ilişkiye girdiği iddia edildi.

İlişkiye girdiği iddia edilen genç durumu arkadaşlarına anlattı 14 yaşındaki kızda genç’in arkadaşlarıyla da ilişkiye girdiği iddia edildi. Kızın tavırlarından şüphelene baba kızını hastaneye getirdi sağlık raporunda durumu anlaşılınca kız durumu babasına anlattı. Babası kızın alarak karakola gitti.

14 yaşındaki kız durumu polislere anlattı kız ile ilişkiye girdiği iddia edilen 6 kişi tutuklandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET
AHMET - 7 yıl Önce

Toplumun en küçük yapı taşı olan aile anlayışımızın içine ettikleri için bu olaylar yaşanıyor. umarım başka örnekleri olmaz. ebeveynlere çok iş düşüyor. çocuklarınızla arkadaş olmayı başarmalısınız. en azından deneyin.

Stratejist
Stratejist - 7 yıl Önce

Çocuklarına sahip çıkmayan,ne yaptıklarından haberi olmayan ailelerin sayısı günden güne artmakta.Kahveden işe,işten kahveye giden tipler olduğu sürece böyle hikayeler çok duyarız.Yozlaşma üst düzeyde

banner441

banner472