7m

uzungöl yayla otel

Trabzon'a yeni ceza evi!

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde kurulacak olan cezaevinin arazisini gezen AK Parti Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl, cezaevi ile ilgili herhangi bir sorunun olmadığını proje çalışmalarının bittiğini açıkladı.Erdöl, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muha

Bölgesel 21.03.2014, 09:23
Trabzon'a yeni ceza evi!

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde kurulacak olan cezaevinin arazisini gezen AK Parti Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl, cezaevi ile ilgili herhangi bir sorunun olmadığını proje çalışmalarının bittiğini açıkladı.

Erdöl, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta beraberindeki AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Orhan Bıçakçıoğlu, ilçe başkanı Harun Demirci ve meclis üyesi adayları ile birlikte Beşikdüzü ilçesinin Anbarlı Köyü'nde kurulacak olan cezaevinin arazisin de incelemelerde bulundular.

202 dönüm arazi üzerine kurulacak olan açık ve kapalı yeni cezaevinin kısa süre içinde ihale edileceğini söyleyen Erdöl, ‘İçinde lojman binaları olan cezaevi projesi bitirildi.

Şu an ihale aşamasında işlemler yürütülüyor. 1 Nisan'dan sonra zemin için etüt çalışmaları başlayacak’ dedi.


Yorumlar (3)
onur demir 8 yıl önce
trabzondan altmis kilometre mesafede kuruyorlar cezaevini. insanlar nasil gelip gidecek dusunmuyorlar. ote yandan da besikduzu gibi turistik yer olabilecek bir alana bu cezaevi yapiliyor.
misafir. 8 yıl önce
13 yıldır Trabzon güney çevre yolunu beceremeyenler cezaevi yapmakla övünüyorlar, halbuki Trabzon güney çevre yolu yapılsaydı Adilye de kanuni Hastanesi de ceza evi de güneye yapılabilirdi, Batı ve doğu ilçelerimiz çevre yolları ile buralara bağlanırdı, gel gör ki çevre yolu yapılmadan kurumları taşımak soru işaretleini de beraberinde getiriyor
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
İnsanları suç işlemeye iten nedenleri çözmek gerekiyor. İnsanların halini hatırını sormayan devletin suç işlediklerinde onları direkt hapise göndermesini doğru bulmuyorum!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@