banner441

Trabzon'a da master planı

AK Parti Giresun Milletvekili Hacı Hasan Sönmez, 'Doğu Karadeniz Turizm Master Planı ile ilgili çalışmalar meyvesini vermeye başladı' dedi. Sönmez, yaptığı açıklamada, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ordu, Samsun, Gümüşhane ve Bayburt olmak üzere 8 ili ka

Bölgesel 01.01.2011, 14:56
Trabzon'a da master planı

AK Parti Giresun Milletvekili Hacı Hasan Sönmez, 'Doğu Karadeniz Turizm Master Planı ile ilgili çalışmalar meyvesini vermeye başladı' dedi.

Sönmez, yaptığı açıklamada, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Ordu, Samsun, Gümüşhane ve Bayburt olmak üzere 8 ili kapsayan Doğu Karadeniz Turizm Master Planı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Doğu Karadeniz Turizm Master Planı ile ilgili çalışmalar meyvesini vermeye başladığını ifade eden Sönmez, şunları kaydetti:

'Bununla Giresun ve proje kapsamındaki illere ilk etapta birer milyon lira ödenek gönderilmiştir. Böylece bu illerin turizm potansiyelinin tespiti ve harekete geçirilmesi çalışmaları hız kazanacaktır. Bilindiği gibi bu proje tamamlandığında bölgede doğrudan ve dolaylı olarak 100 bin kişiye istihdam sağlanması, bölge ekonomisinin canlandırılması ve bölgenin kalkınmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir.'


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@