banner441

Trabzon'a 14 şubat hediyesi

 Trabzon Akyazı 40 bin seyirci kapasiteli stadyum ve spor tesisleri inşaatı ihaleye çıkıyor. Bakan Bayraktar Akyazı Stadyum projesi ile ilgili yaptığı açıklamada Akyazı Stadyum inşaatı için ön yeterlilik ihalesinin 14 Şubat 2013 tarihinde saat 15.00’da ya

Bölgesel 26.01.2013, 08:51
Trabzon'a 14 şubat hediyesi

 

Trabzon Akyazı 40 bin seyirci kapasiteli stadyum ve spor tesisleri inşaatı ihaleye çıkıyor. Bakan Bayraktar Akyazı Stadyum projesi ile ilgili yaptığı açıklamada Akyazı Stadyum inşaatı için ön yeterlilik ihalesinin 14 Şubat 2013 tarihinde saat 15.00’da yapılacağını kaydederek, “Ön yeterlilik değerlendirilmesinin yapılması, kısa listeye giren firmaların tesbiti Şubat ayının 3. Haftasına kadar yapılması planlanmaktadır” dedi.

Bakan Bayraktar Akyazı ile ilgili açıklamasında şöyle sürdürdü:

“Ön yeterlilk değerlendirilmesine ilişkin istekliler tarafından herhangi bir itiraz bulunmaması durumunda yeterlilik alan ve kısa listeye giren isteklilerin davet edilerek ihalenin teklif alma oturumun Mart ayının son haftası ile Nisan ayının ilk haftasında yapılması planlanmaktadır” diye konuştu.

Bakan Erdoğan Bayraktar, “İhalenin hemen ardından Akyazı Stadyuma başlayıp onu bir an evvel bitireceğiz. Bu proje Trabzon’un marka değerini artıracaktır” dedi.

İhale kapsamında bulunan işler:

1.            40.000 Kişilik Stadyum,               

 

2.            İl Gençlik Ve Spor Genel Müdürlüğü Binası,                     

 

3.            Kamp Eğitim Merkezi Binası,                    

 

4.            Açık Spor Tesisleri,                       

 

·                    2 Adet   Doğal Çim Saha   68x105 ( 2500 Seyircili ),           

 

·                    5 Adet   Sentetik Çim Saha  60x90   

 

·                    4 Adet Tenis Kortu,       

 

·                    2 Adet Basketbol Sahası,            

 

·                    1 Adet Voleybol Sahası,              

 

5.            Peyzaj Ve Alt Yapı İmalatları,                   

 

·                    4.000 Kişilik Paket Arıtma Tesisi,             

 

·                    Atık Su Alt Yapı İmalatları,          

 

·                    İçme Suyu Altyapı İmalatları,    

 

·                    Yağmur Suyu İmalatları,      

 

.                   Haber61.NET   

 

·                    Yol İmalatları,   

 

·                    Yapısal Ve Bitkisel Peyzaj,          

 

·                    Açık Otopark,   


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (16)
serkan 7 yıl önce
Akyazı yapılmayacak diyenlere kapak olsun
hasan suiçmez 7 yıl önce
bizim milletimiz kendiniçok akıllı sanır her şeye her olaya duygusal ve kendi siyasi açısından bakar ve bu bakış onu kör eder hiçbir doğru öngörüsü olmaz akyazı yapılmasın da bize ekmek çıksın diye bekleyenler daha önceki öngörüleri gibi bundada yanıldılar şimdi oturup siyasetlerine hiçbirşey katamadıkları için ağlıyorlardır ama Trabzon böyle bir eser kazanırken onlar üzülüyorlar aslolan siyaset değil kendi ülke ve şehir çıkarlarımızdır bunu anlayamayan körlere çok yazık..
samet mersinli 7 yıl önce
hedefe varmayan mızrak utansın ????
erdem aksoy 7 yıl önce
Akyazı ilk gündeme geldiğinde sanırım 2005 yılı idi.Tam 8 yıl oldu bu 8 yılda ne oldu biliyormusun TTARENA daha adı bile duyulmamıştı biteli 2 yıl oldu.Bursanın satadına bir şey demiyorum .10 kamyonla dolgu yapılıyor kaç senedir kime ne anlatıyorsunuz siz .Trabzonda o çimento fabriksı oradan kalkmalı,sanayi oradan kalkmalı,Trabzona hiç yakışmayan sıradan küçük bir ilçenin bile bizden daha iyi durumda otbüs Garajı var bunları kimse değinmiyor .Tutturmuşlar ayasofyanın etrafını yıkıp açacaklar Trabzonun ara sokaklarında tarihine terkedilmiş kaçtane cami var bunlarada bir el atın bakalım.Biz burada siyaset yapmıyoruz Trabzona kim ne yapmışsa yapacaksa her zaman arkasındayız.
s 7 yıl önce
Stadın yapılıyor olmasına değil de, yapılamamasından haz duyanların sesinin kesilmesine sevindim..=)
RecepAli Öztürkoğlu 7 yıl önce
Adamlar bu kadar büyük proje yapmayı çekirdek çitletmeyle karıştırıyor. Bu prohe Trabzon tarihinin en büyük projesi çağ atlatacak şehre ve takıma. Yapılamaz diyenlere okkalı bir kapak olsun hakikaten de.
Can 7 yıl önce
erdem bisi diysn da ne diysin HABERin Yok amaç konuşmak sadece.arena 10 yıldan fazla sürdü.o stadın projesi örümcek ağı bağlamıştı.bilip bilmeden konuşmak alışkanlık olmuş bu taraftarda
burak ibiş 7 yıl önce
Sayın bakanım bize en iğrenç stadyum yapılıyor acaba farkındamısınız trabzonda kimle konuşsam yada trabzonsporlu kimle konuşsam herkes yapılacak stad için iğrenç diyor bencede iğrenç bize gs nin stdadından daha güzeli yapılmalı bizim herşeyimiz futbol ve trabzonspor siz bize yapılan bu sirk çadırı yada inşaat şantiyesine benzeyen stadı reva görüyormusunuz bakanım ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@