Trabzon Yenimahelle yasta

Hakkari’nin Dağlıca Bölgesine bağlı Dereli Karakoluna sabah saatlerinde bölücü örgüt PKK yandaşları tarafından yapılan saldırıda 8 şehitten birisi olan Trabzonlu Şehit Ali Yasin Erosmanoğlu’nun doğum büyüdüğü sokak Türk Bayrakları eli donatıldı.21 yaşında

Bölgesel 19.06.2012, 14:41
 Trabzon Yenimahelle yasta

Hakkari’nin Dağlıca Bölgesine bağlı Dereli Karakoluna sabah saatlerinde bölücü örgüt PKK yandaşları tarafından yapılan saldırıda 8 şehitten birisi olan Trabzonlu Şehit Ali Yasin Erosmanoğlu’nun doğum büyüdüğü sokak Türk Bayrakları eli donatıldı.

963.jpg

21 yaşında hain terörist güçler tarafından Şehit edilen Erosmanoğlu son izine geldiğinde ailesine şehit olacağını eğer olursa ağlamayın söylediği ifade edildi.

951.jpg

Şehit er Erosmanoğlu Yenimahalle Spor kulübünün yıldız oyuncusuydu çocukluk arkadaşları Erosmanoğlu’nun çok sevildiğini ve oynamış olduğu takımda da çok sevildiği söylediler.

21.jpg

Erosmenoğlu’nun evi ziyaretçi akınına uğruyor

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
xxxextra 9 yıl önce
...Kıdemli Çavuş Ali Gümüş/ Konya, Ilgın

Piyade Çavuş Cahit Kılınç/ Diyarbakır, Hani

Piyade Onbaşı İsa Sayın/ Muş, merkez

Piyade Er Umut Bulut/ Samsun, Salıpazarı

Piyade Er Ali Yasin Erosmanoğlu/ Trabzon, merkez

Ulaştırma Er Samet Bütün/ Konya, Ahırlı

Piyade Er Mustafa Türkman/ Kütahya, Gediz

Piyade Er Yaşar Doymuş/ Giresun,Tirebolu...Bu listenin bir başı yoktu,bir sonu da gelmeyecek sanırım!
karal 9 yıl önce
Yazıklar olsun Utanıyorum Kendimden Bu Haberi Okurken Duyarken Bu Kadrmı Aciziz Bu mu Türk Milleti Yazık Değilmi Bu Çocuklara Sonu Ne Bu İşin Neyi Bekliyoruz Niye Uyuyoruz
esmurenat 9 yıl önce
tüm şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dilerim.yaralı kardeşlerimizede acil şifalar dilerim.ben doğuda görev yapıyorum.buranın şartlarının ne kadar ağır olduğunu bilenlerdenim.tvde bir yarışma değil bunlar hayatın gerçekleri.kimi rahat yerde askerlik yaparken kimside doğu ve güneydoğuda zor şartlarda mücadele ediyor.Allah tüm nöbettekilerin yar ve yardımcısı olsun.Son sözümde burda bazen öyle haberlere fazladan yorum yapılırken bu şehit haberinde başsağlığı dilemekten aciz insanlarımız.herhalde halkımız çok yoğun
Zananelee 9 yıl önce
Ey akp hukumeti ve onun basbakani fenerbahceyi kurtarmak icin gosterdiginiz gayreti bu yavrularimizin durumunu iyilestirmek icin gosterseydiniz bu acilari yasamazdik alin aciliminizi gozunuze sokun.Allah yavrularimiza rahmet ailelerine sabir ihsan etsin.
şafak 9 yıl önce
Acımız büyük. Birileri açılım saçmalığını bırakıp vatan evlatlarına sahip çıkmalı. 2002'de terör eylemleri sıfırdı. Şimdi alışkanlık oldu. Çıkıp bir de Apo eve çıksın tartışması yapıyor birileri. Tam tersi idam geri gelsin ve asılsın o mahluk. Her şey için referandum yapanlar bunu da bir halka sorsunlar bakalım, millet ne diyor. Şehitlerimize YÜCE RABBİMDEN RAHMET Kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum.
Tayfun 9 yıl önce
yeter artik yeterrrr bu is nereye kadar varacak

gul gibi fidanlar yok olup gidiyor acimasizca

Gelişmelerden Haberdar Olun

@