banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Vakfıkebir'de seminer düzenlendi

Trabzon'un Vakfıkebir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenleri bilgilendirmek amacıyla 'Projelendirme' semineri verildi.Vakfıkebir Halk Eğitim Kültür Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Trabzon İl

Bölgesel 12.11.2012, 17:03
Trabzon Vakfıkebir'de seminer düzenlendi

Trabzon'un Vakfıkebir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenleri bilgilendirmek amacıyla 'Projelendirme' semineri verildi.

Vakfıkebir Halk Eğitim Kültür Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Koordinasyon biriminden Süleyman Atasoy ve Muhammet Türkmen, öğretmenleri projeler konusunda bilgilendirdi.
 
İlçedeki eğitimle ilgili sorunları tespit eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahin Işık'ın çıkan sorunların çözülmesi için kurduğu ekipler planlar yaparak çalışmalarına başladı. Projeler ekibi, ekip başkanı İMKB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Cemile Kahyaoğlu, ekip üyeleri Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Şenol Ziya Yıldırım, Fevziye İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Aydın, Osman Tan İlköğretim Okulu Müdürü Adem Karahasan ve Anadolu Lisesi Öğretmeni Coşkun Ekici'den oluşuyor.
 
Ekip Başkanı Cemile Kahyaoğlu, seminerin akabinde ilçemizdeki tüm okulların proje ekibi tarafından ziyaret edileceğini, Okulların proje çalışmalarına her türlü desteği vereceklerini, gerekirse ildeki uzman arkadaşlarla ilgili öğretmenleri bir araya getirerek birlikte çalışma ortamı sağlayabileceklerini belirtti.
 
Kahyaoğlu, yapılan çalışmalarla İlçedeki öğretmenlerde farkındalık yaratarak gerek AB Projeleri, gerekse ulusal düzeyde projelere katılımı artırarak daha fazla öğrenci ve öğretmenin yararlanmasını sağlamak olduğunu söyledi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@