banner491

Trabzon Sera Gölünde temizlik

 Trabzon'un Akçaabat ilçesi'ne bağlı Yıldızlı beldesi'nde turizm alanı Sera Gölü için Yıldızlı Belediye Başkanı Yahya Tarakçı, boş şişeleri ve çöpleri toplayarak imha ediyor. Sera Gölü'nü gezmeye gelenlerin buraya gereken özeni göstermediğini söyleyen Tar

Trabzon Sera Gölünde temizlik

 

Trabzon'un Akçaabat ilçesi'ne bağlı Yıldızlı beldesi'nde turizm alanı Sera Gölü için Yıldızlı Belediye Başkanı Yahya Tarakçı, boş şişeleri ve çöpleri toplayarak imha ediyor.
 
Sera Gölü'nü gezmeye gelenlerin buraya gereken özeni göstermediğini söyleyen Tarakçı, Sera Gölün'ün turistik bir mekan olduğunu belirterek, "Fakat halkımız buraya gereken özeni göstermiyor. Alkol, kola gibi bir çok şişeyi göl kenarına atıyor, buralar kirletiliyor. Ben bunu bölge halkının yaptığını düşünmüyorum. Buraya gelen ve bu güzelleklerden yararlanan vatandaşlarımız daha duyarlı olmalıdırlar" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özg
Özg - 7 yıl Önce

Sera gölüne belediye başkanı ve halkı sahip çıksa bugün o halde olmaz , zira gölün etrafında bir tane bile çöp konteynırı yok.Ayrıca Başkan'ın çöpleri imha ediş şekli Karadeniz fıkralarını aratmıyor. Çok ayıp başkan çöp yakılarakmı imha edilir??!!

MURAT KARDEŞ
MURAT KARDEŞ - 7 yıl Önce

20 yıl öncesi siyaset gösterişi bu haberi neden seçimden bir ay önce değilde seçime az kala ve de takım elbiseyle veriyorsun arkadaşın dediği gibi bir tane çöp bidonu olmayan yeri temizlesen ne yazar beldenin o kadar sorunu varken sen çöp topluyorsun buna da daha fazla yorum yazmak ayıptır bence söyleyecek söz bulamıyorum

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Bu ne safsatadır.Bir başkan böyle bir malzeme verirmi medyaya.Koyun çobanı gibi duruyor.Başkana böyle karelenmek yakışmıyor.İcraatlarını göster ,reklam yapma.

banner441

banner494