Trabzon Şehidinin peşinde

Hakkari’de hain saldırıda hayatını kaybederek Şehit olan Ali Yasin Erosmanoğlu’nun naşının beklediği Trabzon Fatih Devlet Hastanesinin Önüne gelen yaklaşık 500 kişilik grup trafiği keserek PKK aleyhinde slogan attılar.Emniyet güçlerinin ve askerlerin şehi

Bölgesel 20.06.2012, 13:00
Trabzon Şehidinin peşinde

Hakkari’de hain saldırıda hayatını kaybederek Şehit olan Ali Yasin Erosmanoğlu’nun naşının beklediği Trabzon Fatih Devlet Hastanesinin Önüne gelen yaklaşık 500 kişilik grup trafiği keserek PKK aleyhinde slogan attılar.

ic.20120620125958.jpg

Emniyet güçlerinin ve askerlerin şehit olmasını kınayan grup, istiklal marşı okuduktan sonra Naaşın başında bayrak açarak sesiz bir şekilde bekleyişlerini sürdürüyor.

Şehidin naşının hastanede olduğunu duyan vatandaşlar elerinde bayraklarla hastaneye akın ediyor.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
cesur yürek 9 yıl önce
Siyasi slogana gerek yok.bu memleket hepimizin sağcı solcu orta yolcu kim olursa olsun hilalin altında yaşamayı kabul eden herkes bizimdir.
özge 9 yıl önce
VURULMUŞ TERTEMİZ ALNINDAN.UZANMIŞ YATIYOR.BİR HİLAL UĞRUNA YA RAB NE GÜNEŞLER BATIYOR. gün kardeşlik günüdür Trabzonlu Gençler şehidimizi güzel şekilde uğurlayalım son yolculuğuna bize bu yakışır.onlar Trabzon'un gururu.onuru her şeyleridir.
harmancuk 9 yıl önce
Menemende Kubilay Çavuş Şehit oldu Paşam."M.KEMAL ATATÜRK = Yakın orayı.145 Şehidimiz var efendim.R.Tayyip = Bekleyeceğiz Sabrımız gerçekten taştı ama bekleyeceğiz...
apektas 9 yıl önce
Ulan vatan hainleri bu devlet size öğretmen verdi dağa kaldırdınız,doktor verdi astınız,fabrika verdi yaktınız,kaldırım yaptı söktünüz askere polise attınız.Ne elektrik faturası nedir bilirsiniz nede su.Türkiye Cumhuriyeti Akçaabatlı Abdurrahman a ne verdi de size vermedi.Allah sizi bizim cennete girmemiz için yaratmış.Bizde asker bitmez ancak yok olmaya mahkümsunuz.Sizden kimse rahmetle söz etmeyecek...
marfat 9 yıl önce
akp nın acılım polıyıkası elonde patladı umarım bıde ıclerınde patlarda kurtuluruz su abd usağı haınlerden..
Ribşoğlu 9 yıl önce
Burada tartışılacak çok konu var,bu köpekler 600 kişi giriyor buna nasıl izin veriliyor.120'lık havan topu doçka uçak savarlar nasıl olur bu ne ya kardeşim,bizim ülke Afganistan mı bu ihmal ne,biz her zman güçlü olmalıyız,zavallı duruma düştük. Birde şunu söylemek istiyorum Menemende Kubilay'ı şehit edenler esrar keş kişiler,bu yıllarca istsmar yapılmakta ben buna inanmıyorum inanmayacağım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@