7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon polisi onların peşinde

Trabzon Emniyeti Fenerbahçe maçında yaşanan olaylardan sonra olaylara karışanları belirlemek için harekete geçti.Trabzon Emniyet Müdürlüğü Pazartesi akşamı Hüseyin Avni Aker stadında oynanan Trabzonspor Fenerbahçe karşılaşmasında ve sonrasında yaşanan ola

Bölgesel 13.03.2014, 13:23
Trabzon polisi onların peşinde

Trabzon Emniyeti Fenerbahçe maçında yaşanan olaylardan sonra olaylara karışanları belirlemek için harekete geçti.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Pazartesi akşamı Hüseyin Avni Aker stadında oynanan Trabzonspor Fenerbahçe karşılaşmasında ve sonrasında yaşanan olayların ardından kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Karşılaşma sırasında ve sonrasında yaşanan olayları 21 kamerayla kayıt altına alan Trabzon polisi bu kayıtları inceleyerek olayların çıkmasına sebep olan kişileri tek tek tespit etmeye çalışıyor. Kişilerin tespit edilmesinin ardından da haklarında yasal işlem başlatılacak.


Yorumlar (5)
camoka 8 yıl önce
kimse halkı suçlayamaz kimsede yargılanamaz trabzonspor yönetim halk sivil toplum 200 kişiye sahip çıkamazsa kapatın trabzonu trabzonsporu
osman osman 8 yıl önce
dün ankaradaki eylemde olduğu gibi polise teslim edilmesinler, gözaltına alınmalarına müsade etmesin trabzon halkı. polise zerre güvenimiz kalmadı artık. düşmana saldırır gibi saldırdılar maç sonrası trabzonspor taraftarına. suçumuz bunları sebahat tuncel gibi tokatlamamak. tokatlasaydık bizden iyisi yoktu.
osman osman 8 yıl önce
sabrımızı zorlamayın artık gidin hırsızları yakalayın. hakkını arayan taraftardan başkasına gücünüz yetmiyor dimi? vahşi hayvana saldırır gibi saldırdınız maç günü, şimdi de tutuklayıp işkence mi yapmak istiyorsunuz?
mavrush 8 yıl önce
Aşağıda yazılan yorumlara olumsuz oy verenler ,ya koyu fenerbahçeli yada o akşam orada yer alıp bize gaddarca saldıran polis kardeşlerimiz.
ali yıldız 8 yıl önce
önce trabzonlulara hakaret eden meslektaşlarınızdan ve çatılara keskin nişancı yerleştirip halkı tahrik eden VALİ den başlayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@