7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon onu merak ediyor!

MHP Trabzon Milletvekili ve eski bakan Koray Aydın’ın, 30 Mart yerel seçimleri sonrasındaki suskunluğunu önümüzdeki günlerde bozacağı öğrenildi.  Milletvekili Aydın’ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Trabzon’da seçimi başarılı olarak nitelendiren

Bölgesel 13.04.2014, 13:53
Trabzon onu merak ediyor!
MHP Trabzon Milletvekili ve eski bakan Koray Aydın’ın, 30 Mart yerel seçimleri sonrasındaki suskunluğunu önümüzdeki günlerde bozacağı öğrenildi. 
 
Milletvekili Aydın’ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Trabzon’da seçimi başarılı olarak nitelendiren Aydın, yalnızca Büyükşehir oylarını başarısızlık olarak yorumlamış. İlçelerdeki oylar ve kazanılan ilçe meclis üyeliklerini olumlu karşıladığı belirtilen Aydın’ın seçim sürecinde başta Trabzon olmak üzere Ankara, Kocaeli ve Sakarya gibi şehirlerde yaptığı siyasi çalışmaların ardından bir süre dinlenmeye çekildiği kaydedildi. Seçimin ardından sıcak sıcak bir açıklama yapmayan Aydın’ın önümüzdeki hafta içinde bir açıklama yaparak, 30 Mart yerel seçimlerini değerlendirmesi bekleniyor.
 
Bilindiği gibi Koray Aydın seçim sürecinde Ortahisar ve Akçaabat ilçelerinin kesin kazanıldığını ileri sürmüş, “Ortahisar ve Akçaabat’ı kazanan Büyükşehir’i de kazanır. Hedefimiz Büyükşehir” demişti. MHP, Trabzon Büyükşehir’de yüzde 11’de kalmıştı.

Yorumlar (2)
Kmlsdk 8 yıl önce
Siz hayatınızın hatasını cehape yi desteklemek le yaptınız ,,özellikle de baçeli bey,,,
MURAT BAŞKAN 8 yıl önce
sayın aydın saçlarını ağırtmış bir siyasetçi olarak galiba yeni türkiyenin herşeyden haberdar olduğunu , yapılan siyasi manevraları halkın gayet rahar çözümlediğini algılayamıyor. sayın gediklinin dosyaları hala mahkemede neyin başkanı olacaktı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@