Trabzon merkezde zincirleme trafik kazası

Trabzon’da sabah meydan gelen trafik kazası yürekleri ağza getirdi. Trabzon Gazipaşa semtinde bulunan emperial köprüsünün önünde meydana gelen trafik kazasında üç araç birbirine girdi. İşe yetişme telaşı ile sabahları trafik yoğunlu fazla olan Karadeniz S

Bölgesel 26.09.2012, 09:35
Trabzon merkezde zincirleme trafik kazası

Trabzon’da sabah meydan gelen trafik kazası yürekleri ağza getirdi.

 
Trabzon Gazipaşa semtinde bulunan emperial köprüsünün önünde meydana gelen trafik kazasında üç araç birbirine girdi. İşe yetişme telaşı ile sabahları trafik yoğunlu fazla olan Karadeniz Sahil yolu Çömlekçi tünel girişinde yoğunlaşan trafikte önündeki araca çarpmamak için  08 AD 464 plakalı aracın sürücüsü aracını orta bariyerlere sürdü. Bariyerlere çarparak duran araça 61 TN 312 plakalı kamyonet arkadan çarptı. Bu sırada arkadan gelen başka bir kamyonet TN 312 plakalı araça çarparak durdu.
 
Zincirleme gelişen trafik kazasında ölen yata yaralanan olmazken üç araçta maddi hasar meydana geldi. gelişen trafik kazaları nedeniyle yol bir süre trafiğe kapandı olay yerine gelen Trafik ekipleri kazayı yerinde inceleyerek trafiği tekrar seyrine bıraktı. 
 
s.jpg
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@