alexa metrics

banner536

Trabzon Marka şehir oluyor

 AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Gümüş konuştu: Gümüş: Artık 2023’lerin Türkiye’sini inşa etmeye çalışan, kimsesizlerin kimsesi olan, dünyada adından güçlü bir şekilde bahsettiren bir iktidar gücü var. 10 yılda hayal edilemeyenleri başaran bir AK P

Bölgesel 28.02.2013, 14:11
Trabzon Marka şehir oluyor

 

AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Gümüş konuştu:
 
Gümüş: Artık 2023’lerin Türkiye’sini inşa etmeye çalışan, kimsesizlerin kimsesi olan, dünyada adından güçlü bir şekilde bahsettiren bir iktidar gücü var. 10 yılda hayal edilemeyenleri başaran bir AK Parti iktidarı var. Böyle bir Başbakana sahip olmak ülkemiz için büyük bir şans.
 
Trabzon’da son 6 ayda üye sayısını %15 ten %20 ye çıkaran ve Türkiye sıralamasında örnek gösterilen AK Parti Trabzon Kadın Kollarının çalışmalarını mercek altına aldık
Göreve başladığı günden buyana yaptığı başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Havva Gümüş ekibine olan sonsuz güveni dile getirerek başarısının sırrını şöyle özetledi:
 
“Beraber yola çıktığımız ve bu davaya gönül veren, taşın altına elini sokan arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz. Ekip çalışması içindeyiz. Her arkadaşım samimi ve görevinin bilincinde. Geleceğimiz için bugün üstümüze düşeni yapıyoruz. Siyasette biz de varız”
 
Gümüş Türkiye ve Trabzon’un çok geliştiğini belirterek, “Böyle bir Başbakana sahip olmak ülkemde yaşayan her insanımız için büyük bir şans. Halkımız onu,o halkımızı en iyi şekilde tanıyor.Çünkü halkın kendisi olan bir Başbakan gerçeği yaşanıyor” dedi. Gümüş açıklamalarını şöyle sürdürdü: 
 
BAŞBAKANIMIZA LAYIK OLMAK  ZORUNDAYIZ
 
Türkiye artık eski Türkiye değil. AK parti iktidarları ile her geçen  gün daha da büyüyen, gelişen çağdaş ülkeler seviyesine koşan bir Türkiye var. Başbakanımızın liderliğinde artık bütün dünyanın konuştuğu bir Türkiye var. O nedenle Başbakanımızın çalışma azmine bizlerin de kadın kolları olarak layık olmak boynumuzun borcudur. Bir, 10 yıl önceki  Türkiye’yi düşünün bir de bugünün Türkiye’sini . Nereden nereye geldik. 2023’lerde ,Cumhuriyetimizin 100 kuruluş yıldönümünde  bütün dünyanın hayran olduğu bir Türkiye Cumhuriyeti ortaya çıkacak. O nedenle Türkiye artık eski Türkiye, Trabzon artık eski Trabzon değil.Yarınlarına daha da büyük umutla bakan, kimsesizlerin kimsesi olmayı en iyi şekilde başaran, gerçek demokrasiyi inşa eden, yapanın yanına artık kar kalmayan, özgürlüklerin kapısını sonunu kadar açan bir Türkiye gerçeği yaşanıyor. Hayal edilemeyenleri başaran bir Başbakanımız var.
 
TRABZON MARKA  ŞEHİR OLUYOR 
 
Trabzon gerçek anlamda bir marka şehir olmak için dev adımlar atıyor. El atılmadık tek bir sorun kalmadı. Büyük işlere imza atıldı, atılmaya da devam ediyor. Büyükşehir statüsüne kavuşmamız Trabzon’un nedenli büyüdüğünün nedenli hedefini büyüttüğünün bir gerçeğidir. Yerel  seçimlerde yine halkımızın büyük desteğini alarak rekor bir oy da elde ederek hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ne Türkiye eski Türkiye, ne de Trabzon eski Trabzon. Hep birlikte el ele vererek bütün sorunlarımızı aşarak daha güçlü bir Türkiye, daha güçlü bir Trabzon inşa edeceğiz. Böylesine bir Başbakana sahip olmak hem Türkiye’miz hem de Trabzon için büyük bir şans. Çünkü Trabzon için önüne gelen her projeye evet diyen bir Başbakan gerçeği de karşımızda.
 
 
MAHALLE LERDE ÇALIŞMA YAPILDI
 
Mahallerde ihtiyaçlı ailelerin tespiti yapıldı. Mahalle muhtarlıkları ve mahalle başkanlarının da katkıları ve yönetim kurulunda görevli arkadaşlarımızın tespit çalışmaları doğrultusunda belirlenen ailelerimize ziyarette bulunduk. Başkanlığımıza ulaştırılan tespit raporları doğrultusunda belirlenen ihtiyaç listelerini tedarik etmek için yönetim kurumumuzda ortak bir yardım bütçesi oluşturuldu. Bütçemize ekonomik olarak destek dışında ulaşabildiğimiz vatandaşlarımızın destekleriyle bir araya getirilen giyim, kırtasiye ve oyuncaklar temizlenip, düzenlenerek ihtiyaçlı ailelere ulaştırdık. 
 
İHTİYAÇLI AİLELERE UZATILAN ELLER
 
İhtiyaçlı ailelerin sorunlarını yerinde dinleyerek çözümler konusunda katkı ortaya konulmuştur. Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte yapılan görevlendirmeler neticesinde sürekli raporlamalar alınmakta, önceden tespit edilip gidilen ailelerin de taleplerinin takibi devam ettirilmektedir. Bizim aslı görevimiz  ihtiyaçlı vatandaşlarımızın her derdine deva olmaya çalışmaktır. 
 
OKULLARA  VERİLEN DESTEK
 
Başkanımız ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte Tonya İskenderli İlköğretim Okulu’ndaki ihtiyaçlı öğrencilerin okul ihtiyaçlarını sağlamaya çalıştık. Daha sonra bu projemizi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar’la paylaşınca bu projenin il ve ilçeleri kapsayacak şekilde yapılmasına karar kıldık. Bu amaçla, Trabzon genelindedeki  okulların idarecileriyle görüşerek ihtiyaçlı öğrencileri tespit ettik. Bu tespiti yaparken Merkez’deki ihtiyaçlı öğrencilerin listesi,  gruplara ayrılarak birlikte tüm okullar tek tek ziyaret edildi, okul aile birliği ile görüşülerek; ilçelerimizdeki okullardaki ihtiyaçlı öğrencilerin listesi ise ilçe kadın kolları ve merkez ilçe başkanları ile birlikte yapılan bir çalışmayla hazırlanmıştır. Listelerin tespitinden sonra Sayın Erdoğan Bayraktar’ın da destekleri ile  öğrencilere okul forması yardımı yaptık.
 
Kaynak : Sonnokta 
 

Yorumlar (15)
deli gibi seven 9 yıl önce
evet ayni itinayi trabzonsporumuzun calinan sampiyonlugundada gosterilmesini bekliyoruz.adalet mulkün temelidir.adalet adalet bekliyoruz...kologlu
bayman bayraktar 9 yıl önce
kişilerle kurumlar ayrıdır diyen bir başbakan şans mıdır? peki aziz yıldırım şikeyi niye yaptı ? kupayı evine mi? götürdü? sırf başbakan onay vermediğinden şu an kupa bizim müzemizde değil,bunu da 10 yaşındaki çocuk bile biliyor,bu mu adaleti,adalet ve kalkınma partisinin
MURAT BÜLBÜL 9 yıl önce
cumhuriyet tarihinin en güzel yatırımlarını görsel anlamda alan trabzon için maalesef üretim alanında buna paralel istihdam yaratma manasında kısır bir zaman dilimi geçmiştir... marka şehir anlamı kimi nasıl algılatır bilinmez ama tüketen bir şehir ancak uzunsokak mağzalarıyla marka şehir olur sayın başkan
semih uzun 9 yıl önce
10 yıldır aynı taverna Trabzon marka şehir oluyor Trabzon marka şehir oluyor siz iktidarda kalırsanız daha yüz yıl papağan gibi bu sözleri tekrarlar durursunuz. Boş lafı bırakın icraat yapın. 10 yıl önce Türkiye nasılmış şimdi nasılmış. Ben sana soruyorum 10 yıl önce Türkiyede ne yoktuda bugün var 10 yıldır ülkeyi teröre esir etmekten teröre boyun eğdirmekten başka bu ülkeye ne kazandırdınız. Tek başarılı olduğunuz bir iş var oda milleti birgüzel kandırmak ve uyutmak. Bu alanda hiçkimse gerçekten elinize su dökemez. bu konuda mükemmelsiniz.
adil türk 9 yıl önce
Söylenmeyenleride söyleyinde herkes bilsin.Karanın üzerini ört akın üzerini aç ,Yok yaaaa.

Bu ülkenin bağımsızlığından bahsedin.Milliyetçiliğinden bahsedin,Adaletinden bahsedin,Çevre komşularından bahsedin,Bölünme ,parçalanmasından,Toperaklarının ve yeraltı zenginliklerinin satılmasından,Van münitlerden vs ,vs, bahsedin biraz.
Yakup SAYIN 9 yıl önce
lafla peynir gemisi yurumuyor. marka marka ne markası? terlik markası mı oluyoruz. 10 yıldır aynı terane. olduracaksanız oldurun. oldurmayacaksanız lafını etmeyın arkadas. elin yoneticisi yapıyor ondan sonra soyluyor. bızım trabzonlular soyluyor soyluyor ıcraat yok. Bakınız akyazı. bursa stadını bıtırdı bız hala akyazı bık bık..
osman demirci 9 yıl önce
bakin ben yurt disinda yasayan biri olarak sunu derimki hic bir partiye sampatim yok,yanliz,marka sehir konusunda size hic mi hic katilmiyorum aksine trabzon sehri bu konuda uyutuluyor avutuluyor vede kandiriliyor,marka bri sehir potensiyalina aday bir sehir ama malesef hic bir preje hayata gecirilmiyor.
Ali Kemal YILMAZ 9 yıl önce
la fonten'den masallar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@