banner536

banner526

banner533

Trabzon Maraş Caddesi kapanıyor mu?

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Cumhuriyet ve Gazipaşa caddeleri arasındaki Maraş Caddesi’nin Tevfik Serdar Kültür Merkezi’nin Kent Müzesine dönüştürülmesiyle birlikte trafiğe kapatılacağını, şehre gelen turistler için muhteşem bir gezinti ve sosyal alan o

Bölgesel 31.01.2013, 10:11
Trabzon Maraş Caddesi kapanıyor mu?

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Cumhuriyet ve Gazipaşa caddeleri arasındaki Maraş Caddesi’nin Tevfik Serdar Kültür Merkezi’nin Kent Müzesine dönüştürülmesiyle birlikte trafiğe kapatılacağını, şehre gelen turistler için muhteşem bir gezinti ve sosyal alan oluşturulacağını kaydetti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
erdem aksoy 8 yıl önce
Şu gurbet ellerinde Trabzonumu Trabzonsporumu bizlere taşıyan Haber 61 ekibine teşekkürler.Trabzona bir büyük üniversite lazım mesela kanuni teknik üniversitesi gibi,Bir büyük askeri birlik tramvay sistemi gelmeli son yılarda takip ediyorum şehirde bir büyüme potansinyali var yapanlardan Allah razı olsun.
sungur aslan 8 yıl önce
Özel araçların özelliklede dolmuşçuların şehir içine girmemesi lazım artık. Trafik gittikçe dahada kötü olmaya başlıyor. Belediyede çözüm üreteceğine yolları park alanına çevirmiş. ÜÇ kuruş kazanacak diye vatandaşa eziyet ediliyor. Ayrıca Boztepe-Çukurçayır a yol şart oğlu şart. Mevcut yol kesinlikle yeterli değil. Köpek barınağının oradan Çukurçayıra giden yol trafiğe açılsın artık
Hüseyin Bayram 8 yıl önce
Çok güzel bir proje inşaallah gerçekleşir..
Denizhan ALTUNBAŞ 8 yıl önce
Trabzon halkı içinde bişeyler yapılsın, meydan civarı dolmuş esnafına teslim edilmiş.herşey turistler için mi ?bizim içinde bişeyler yapmanız lazım değil mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@